نیسان قشقایی 2020

قیمت، امکانات و مشخصات نیسان قشقایی ۲۰۲۰ فیس لیفت اعلام شد

نیسان قشقایی ۲۰۲۰ فیس لیفت یا نیسان روگ اسپرت در مدل‌های مختلف به بازار آمریکا عرضه شد. در ادامه قیمت و امکانات هر یک از مدل‌های این کراس اوور کامپکت را بررسی می‌کنیم.

شرکت ژاپنی نیسان اخیرا مدل ۲۰۲۰ و فیس لیفت خودرو نیسان روگ اسپرت یا نیسان قشقایی را به بازار آمریکا عرضه کرده که قیمت مدل پایه آن ۲۳ هزار و ۲۴۰ دلار تعیین شده است. قیمت مدل پایه نیسان روگ اسپرت ۲۰۲۰ فیس لیفت نسبت به مدل سال گذشته حدود ۹۰۰ دلار افزایش پیدا کرده است که دلیل آن هم به افزایش امکانات جدید مربوط می‌شود.

قیمت سایر مدل‌های نیسان قشقایی ۲۰۲۰

نیسان قشقایی 2020

مدل پایه نیسان قشقایی با نام S شناخته می‌شود که مدل بالاتر آن مدل SV با قیمت حدود ۲۴ هزار و ۷۵۰ دلار است و مشتریان برای خرید مدل SL این خودرو نیز می‌بایست حدود ۲۸ هزار و ۴۵۰ دلار پرداخت کنند. کلیه این مدل‌ها به صورت استاندارد دیفرانسیل جلو هستند، اما مشتریان اگر بخواهند این مدل‌ها را با سیستم چهار چرخ محرک سفارش دهند، قیمت مدل پایه یا S حدود ۲۴ هزار و ۵۹۰ دلار، قیمت مدل SV حدود ۲۶ هزار و ۱۰۰ دلار و قیمت مدل SL حدود ۲۹ هزار و ۸۰۰ دلار خواهد بود. همچنین به تمامی این قیمت‌ها مبلغی حدود ۱ هزار و ۹۵ دلار به عنوان هزینه‌های تحویل اضافه خواهد شد.

امکانات نیسان قشقایی/نیسان روگ اسپرت ۲۰۲۰

نیسان قشقایی 2020

همه مدل‌های خودرو نیسان قشقایی فیس لیفت یا روگ اسپرت ۲۰۲۰ به صورت استاندارد به تکنولوژی‌های کمک راننده تجهیز شده‌اند که مواردی چون هشدار ترافیک عقب و دستیار نور بالا، هشدار خروج از مسیر و ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابران پیاده جزو مهم‌ترین این تکنولوژی‌ها محسوب می‌شوند. مشتریان برای این کراس اوور می‌توانند سیستم دستیار پروپایلوت و تشخیص علائم جاده‌ای را سفارش دهند.

نیسان قشقایی 2020

در کابین این خودرو شاهد استراحت‌گاه دست مرکزی، ورودی‌های هوای عقب، اپل کارپلی و اندروید اتو و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش ۷ اینچی دیده می‌شود که به صورت استاندارد در تمام مدل‌های این خودرو قرار دارند، اما مشتریان برای سرویس‌های ارتباطی نیسان، ناوبری و سیستم صوتی Bose می‌بایست مبلغ بیشتری پرداخت کنند. گفتنی است نیسان قشقایی یا نیسان روگ اسپرت ۲۰۲۰ از تغییرات ظاهری جدیدی نسبت به گذشته بهره می‌برد.

نیسان قشقایی 2020

از تغییرات ظاهری این خودرو نسبت به گذشته می‌توان به رنگ‌های متفاوت، رینگ‌های ۱۹ اینچی جدید و چراغ‌های متمایز اشاره کرد. این خودرو از یک موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۴۱ اسب بخار و گشتاور ۱۹۹ نیوتن‌متر تولید کند. قدرت تولید شده توسط گیربکس CVT به چرخ‌ها منتقل می‌شود. این خودرو به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف سوخت شهری حدود ۹.۴ لیتر و بزرگراهی ۷.۴ لیتری را به همراه دارد.

تصاویر نیسان قشقایی/ روگ اسپرت ۲۰۲۰

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*