گلکسی اس 10 لایت ، نوت 10 لایت

قیمت گلکسی اس ۱۰ لایت ، نوت ۱۰ لایت، گلکسی A71 و A51 سامسونگ لو رفت

در آستانه رونمایی از گوشی‌های جدید سری گلکسی A سامسونگ، یک فروشگاه آنلاین قیمت گلکسی اس ۱۰ لایت ، گلکسی نوت ۱۰ لایت، گلکسی A71 و A51 را فاش کرده است.

ظاهرا در بین این چهار گوشی، قیمت گلکسی اس ۱۰ لایت از همه بیشتر خواهد بود؛ محصولی که از آن با نام گلکسی ای ۹۱ هم یاد می‌شود. با برچسب قیمت ۶۷۰ یورویی، می‌توان گفت که این گوشی به قلمروی پرچمداران قدم خواهد گذاشت. قیمت گلکسی ای ۸۱ یا همان گلکسی نوت ۱۰ لایت، ۶۱۰ یورو درج شده است. مبلغ کمی نیست؛ اما هنوز موبایلی وجود ندارد که با قلم S Pen ارزان‌تر از این باشد.

در مقایسه باید بگوییم که همین فروشگاه مستقر در اسلواکی، گلکسی اس ۱۰ ای را ۷۵۰ یورو و گلکسی نوت ۱۰ را ۹۵۰ یورو قیمت‌گذاری کرده؛ قیمت گلکسی ای ۸۰ هم که ابتدا ۶۵۰ یورو بود، حالا به ۵۴۵ یورو کاهش یافته است.

تا جایی که می‌دانیم، گلکسی ای ۷۱ و گلکسی ای ۵۱ نام جایگزینی ندارند. این گوشی‌ها هم به ترتیب ۴۷۰ و ۳۷۵ یورو قیمت خوردند. ظاهرا هر چهار دستگاه از تاریخ ۶ دی (۲۷ دسامبر) در دسترس مشتریان خواهند بود. البته قیمت‌های درج شده پس از مدتی از روی سایت حذف شدند و نمی‌دانیم تا چه حد دقیق بودند.

سامسونگ مراسم رونمایی از گوشی‌های جدید خود را پنجشنبه همین هفته برگزار خواهد کرد. باید دید آیا هر چهار مدل ذکر شده در این روز معرفی خواهند شد یا خیر؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*