لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ جزو برترین‌ برندها از دیدگاه مشتری قرار گرفتند

موسسه تحقیقات و مشاوره بازار YouGov گزارش جدیدی را منتشر کرد که بر اساس آن لوازم خانگی سامسونگ جزو برترین‌ برندها از دیدگاه مشتری قرار گرفتند.

سامسونگ برای دومین بار در سال جاری میلادی در میان برترین برندهای لوازم خانگی جهان از منظر رضایت مشتری قرار گرفت. موسسه تحقیقات و مشاوره بازار YouGov Brand Index با درنظر گرفتن معیارهایی مانند نسبت قیمت به عملکرد و کیفیت محصول از دید مشتریان، سامسونگ را در میان برندهای تولیدکننده لوازم الکترونیکی کوچک و بزرگ در مقام دوم قرار داد. این رده‌ بندی بر اساس یک مطالعه بازاری جدید توسط این موسسه و با همکاری نشریه تجاری هادلزبلات آلمان انجام شده است.

رضایت مشتریان از لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ

میزان پیشنهاد محصولات هر برند توسط مشتریان به دیگران نیز یکی دیگر از معیارهای مهم در این رده‌بندی بوده است. در این رده‌بندی و در حوزه لوازم خانگی هم سامسونگ دومین نرخ بالای پیشنهاد به دیگران توسط مشتریان را کسب کرد.

لوازم خانگی سامسونگ

اما چرا سامسونگ تا این حد محبوب شده است؟ یکی از دلایل آن ارائه راهکارهای جدید برای متصل کردن همه لوازم خانگی و ایجاد یک محیط نوآورانه بوده است. نوآوری‌هایی مانند مایکروفر Dual Cook Flex یا یخچال‌های فامیلی هاب زندگی روزمره مصرف‌کنندگان را ساده‌تر می‌کند. اپلیکیشن SmartThings به مشتریان امکان می‌دهد تا به راحتی مایکروفر و یخچال خود را حتی در زمان حرکت کنترل کرده و به این ترتیب در وقت خود صرفه‌جویی کنند.

لوازم خانگی سامسونگ

تورستن براس، مدیر بازاریابی سامسونگ الکترونیکس آلمان می‎گوید:

ما از این جایگاه و محبوبیت بالای محصولات‌مان در میان مشتریان بسیار خوشحالیم. این کار اراده ما برای حل چالش‎های روزمره مشتریان را بیشتر می‌کند. ما همچنان به تولید محصولات خانگی برای ساده‌تر کردن زندگی آنها ادامه خواهیم داد.

لوازم خانگی سامسونگ

پیش از این نیز موسسه تحقیقات و تحلیل داده بازاری J. D. Power در رده‌بندی خود از برترین برندهای حوزه آشپزخانه و لباسشویی، سامسونگ را به عنوان برند برتر از نظر رضایت مشتری معرفی کرده بود.

لوازم خانگی سامسونگ

این موسسه در تحقیقات خود به برندهای فعال در حوزه محصولات آشپزخانه و لباسشویی در ۶ معیار سادگی کاربرد، قابلیت‌ها، عملکرد و اعتمادپذیری، قیمت، طراحی و ظاهر، و گارانتی؛ امتیاز ۰ تا ۱۰۰۰ می‌دهد.

  • در بخش لباسشویی‌های درب از جلو سامسونگ برای دومین سال پیاپی در میان ۵ برند به مقام اول دست پیدا کرد و در معیارهای سادگی استفاده، عملکرد و اعتمادپذیری، قیمت، طراحی و ظاهر، و قابلیت‌ها در مقام اول قرار گرفت.
  • در بخش ماشین‌های لباسشویی درب از بالا، سامسونگ در میان ۵ برند اول شده و در معیارهای عملکرد و اعتمادپذیری، قیمت، سادگی استفاده، قابلیت‌ها، طراحی و ظاهر و گارانتی بیشترین امتیاز را گرفت.
  • در بخش خشک‌کن، هم با کسب بالاترین امتیاز در معیارهای عملکرد و اعتمادپذیری، قیمت، سادگی استفاده، قابلیت‌ها، طراحی و ظاهر، و گارانتی، سامسونگ توانست به مقام اول در میان ۵ برند برسد.
  • در بخش اجاق گاز هم از میان ۶ برند برتر، سامسونگ در مقام اول قرار گرفته و در معیارهای عملکرد و اعتمادپذیری، سادگی استفاده، طراحی و ظاهر، قابلیت‌ها و گارانتی بالاترین امتیاز را گرفت.
  • از میان ۶ برند برتر تولید مایکروویو هم سامسونگ توانست بالاترین امتیاز را در معیارهای عملکرد و اعتمادپذیری، سادگی استفاده، قیمت، طراحی و ظاهر، و قابلیت‌ها بگیرد و در نهایت به مقام اول برسد.

لوازم خانگی سامسونگ

جان هرینگتون، معاون مدیرکل بخش لوازم خانگی شرکت سامسونگ آمریکا می‌گوید:

ما در سامسونگ به این مسئله افتخار می‌کنیم که در تحقیقات موسسه جی دی پاور در حوزه رضایت مشتری در انواع بخش‌ها به موفقیت رسیدیم. این نتایج تعهد ما به نوآوری و طراحی منحصربه‌فرد را بیشتر می‌کند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*