هدیه همراه اول برای شب یلدا

هدیه همراه اول برای شب یلدا ۹۸ ؛ بسته مکالمه رایگان

هدیه همراه اول برای شب یلدا یک بسته مکالمه رایگان خواهد بود. اپراتور اول کشور به مناسبت شب یلدا ۹۸ به کلیه مشترکان دائمی اعتباری و انارستان خود یک بسته مکالمه رایگان ۶۰ دقیقه‌ای درون شبکه هدیه می‌دهد.

اپراتور همراه اول به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور کشور به مناسبت شب یلدا برای مشترکان خود بسته‌ای را تحت عنوان بسته مکالمه یلدایی در نظر گرفته است که به واسطه آن کلیه مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان این اپراتور می‌توانند به صورت هدیه از یک بسته مکالمه رایگان ۶۰ دقیقه‌ای درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) بهره‌مند شوند.

فعال‌سازی هدیه همراه اول برای شب یلدا

کلیه مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان اپراتور همراه اول می‌توانند از امروز جمعه ۲۹ آذر ۹۸ این بسته هدیه را با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۹۸ ستاره ۴ مربع (#۴*۹۸*) فعال کنند. مدت استفاده از این مکالمه هدیه فقط ۶۰ دقیقه است که از ساعت ۱۹ روز شنبه ۳۰ آذر تا ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱ دی ۹۸ اعتبار خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. هه جالبه در اکثر کشورهای پیشرفته اینترنت رایگان و مکالمه هم هذینه ای کمی دارد اما در ایران که انگار کل دنیا از اول با فارسی زبانان دشمن هستند همینه دیگه روزی میرسد که نامی از ایرانی اصیل باقی نمیماند

  2. من اعتراض دارم ساعت هفت و بیست دقیقه شروع به صحبت کردم تا ساعت هفت و چهل دقیقه که قطع کردم متوجه شدم پیامک اومده برام که حجم بسته شما تمام شده و چند دقیقه هم برام ازاد محاسبه شده بود، این یعنی سو استفاده، چطور ممکنه ۶۰ دقیقه به ۱۵ دقیقه تبدیل شده باشه؟

  3. چه بدرد میخوره قدیما همش نت رایگان میدادن حالا بزور یه مکالمه رایگان دادن یه ساعتی چیزی ازتون کم نمیشه نت رایگانم بدین بخدا وقعا ک من یکی اصلا راضی نیستم

  4. خوبه واسه زنگ زدن ب اقوام ب کار میادش