قاب محافظ هواوی پی ۴۰

قاب محافظ هواوی پی ۴۰ از طراحی مستطیل‌شکل دوربین گوشی خبر می‌دهد

انتشار تصاویری از قاب محافظ هواوی پی ۴۰ (Huawei P40)، برخی از مولفه‌های طراحی دستگاه را آشکار کرده است که می‌توانیم به ماژول دوربین مستطیلی آن اشاره کنیم.

سال نو برای هواوی، با رونمایی از پرچمداران جدیدش در ماه مارس آغاز خواهد شد. این اواخر گوشی P40، موضوع افشاگری‌های زیادی بوده است و برخی آن را اولین موبایل هواوی با باتری گرافنی معرفی می‌کنند. پیش‌تر چهره احتمالی آن را در رندرهایی دیده بودیم و حالا می‌توانیم نگاهی به قاب محافظ هواوی پی ۴۰ بیندازیم.

همسو با رندرهای قبلی، در این قاب ژله‌ای هم بریدگی مستطیل‌شکلی وجود دارد که برای دوربین پشتی دستگاه است. پس می‌توان گفت که از این لحاظ، هواوی پی ۴۰ مشابه سامسونگ گلکسی اس ۱۱ خواهد بود.

در گزارش‌ها، پرچمدار جدید هواوی با دوربین چهارگانه توصیف شده و این در حالی است که هواوی پی ۳۰ دارای دوربین سه‌گانه بود. همچنین از نوع بریدگی پیداست که ماژول دوربین دستگاه، حالت برآمده خواهد داشت.

قاب محافظ هواوی پی ۴۰ در لبه پایینی، شکافی برای درگاه USB-C و سوراخ‌هایی برای اسپیکر دارد. موقعیت دکمه‌های تنظیم صدا و پاور هم روی فریم سمت راست کاملا مشخص است؛ ولی برشی برای خشاب سیم کارت دیده نمی‌شود. این یعنی برای بیرون آوردن سیم کارت، باید ابتدا گوشی را از قاب ژله‌ای خارج کنید.

ظاهرا هواوی برای نمای جلوی پرچمداران خود، همان استایل سری P30 را در نظر دارد؛ یعنی صفحه نمایش خمیده برای هواوی پی ۴۰ پرو و صفحه نمایش تخت برای مدل استاندارد. البته این را با استناد به تصاویر فاش شده‌ی قبلی می‌گوییم.

نمایشگر هواوی پی ۴۰ قطعا از نوع آمولد خواهد بود و باید سایزی بین ۶.۱ تا ۶.۲ اینچ داشته باشد. درباره وجود ناچ یا حفره روی پنل، فعلا نمی‌توان با اطمینان سخن گفت؛ شاید هم هواوی راهکار دیگری را برای گنجاندن دوربین سلفی برگزیند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*