هایما اس 7 توربو

ایران خودرو تولید هایما اس ۷ توربو را متوقف می‌کند

هایما اس ۷ توربو جزو پرفروش‌ترین شاسی بلندهای بازار خودرو کشور محسوب می‌شود که اکنون زمزمه‌های توقف تولید آن توسط ایران خودرو به گوش می‌رسد.

هایما اس ۷ توربو جزو آن دسته از شاسی بلندهای چینی بازار ایران به شمار می‌رود که توانسته است به فروش خوبی دست پیدا کند، اما ایران خودرو آن را با تاخیر یک ساله به مشتریان خود تحویل داده است که بسیاری از مشتریان این خودرو همچنان از تاخیر زیاد آن گلایه دارند. بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که تاخیر در تحویل این کراس اوور چینی به مشکلات تولید این خودرو توسط شرکت ایران خودرو مربوط می‌شود. گفتنی است صنعت خودرو کشور از سال گذشته با تحریم‌های شدیدی مواجه شده که تا به امروز تولید بسیاری از محصولات تولید داخل و مونتاژی خودروسازان به همین دلیل متوقف شده است.

احتمال توقف تولید هایما اس ۷ توربو

احتمال توقف تولید هایما S7 توربو از آنجایی قوت گرفته است که ایران خودرو در جدیدترین طرح جایگزینی محصولات معوقه خود از مشتریانی که این خودرو را ثبت نام کرده بودند، درخواست کرده است که این کراس اوور چینی را با دنا پلاس توربو جایگزین کنند. گفتنی است این جایگزینی در صورتی اتفاق افتاده است که خود هایما S7 در طرح‌های تبدیل قبلی ایران خودرو به عنوان محصول جایگزین سوزوکی ویتارا معرفی شده بود. البته تولید هایما S7 تا چند ماه آینده ادامه‌دار خواهد بود، اما اگر مدیران ایران خودرو نتوانند برای انجام تعهدات هایما S7 راهکاری را اتخاذ کنند، این کراس اوور چینی با افزایش قیمت زیادی در بازار کشور مواجه خواهد شد.

جزئیات طرح تبدیل هایما S7 توربو به دنا پلاس

خودرو ثبت نامی موعد تحویل خودرو قابل تحویل موعد تحویل
هایما S7 (کد ۵۱۸) اسفند ۹۷ تا پایان خرداد ۹۸ دنا پلاس توربو شارژ (کد ۷۰۴۰۱) ۳۰ روزه

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. یه سر به سایت تسلا بزنید باحاله tesla.com

    اون بالا چنتا مدل زده هرکدوم میخوای انتخاب میکنی بعد وارد منو سفارش میشی و خودرو خودت رو قبل تحویل با تمام جزئیات میبینی یه بار تا مرحله اخر برید لذت بخشه

    البته ما خودمون انتخاب کردیم که اینطور زندگی کنیم

  2. هایما اس۵هم داره بعدم چراااا همه دارن از بازار خارج میشن

  3. شاسی بلند رو چطور با سواری معمولی چینج زدن

  4. هایما اس ۷ رو چطور با دنا پلاس مقایسه کردن