دستگاه باغبانی خانگی ال جی

اولین دستگاه باغبانی خانگی ال جی در نمایشگاه CES 2020 رونمایی می‌شود

شرکت ال جی با تجربه و تخصص خود در زمینه لوازم خانگی قصد دارد اولین دستگاه کشت سبزیجات داخل خانه را تولید کند. در ادامه با جزئیات اولین دستگاه باغبانی خانگی ال جی آشنا خواهیم شد.

ال جی الکترونیکس در نمایشگاه CES 2020 اولین دستگاه باغبانی خانگی خود را ارائه خواهد کرد. این نخستین تلاش ال جی برای رونق‌بخشی به جنبش باغبانی خانگی است. دستگاه انقلابی باغبانی خانگی ال جی به صورت ستونی و ایستاده طراحی شده و پیشرفته‌ترین روش‌های کنترل نور، دما و آب را به کار می‌گیرد. برای کمک به کاربران جهت پرورش سبزیجات مغذی و خوش‌طعم درون خانه‌ها، ال جی این محصول را به صورت یک پکیج کامل همراه با بذر سبزیجات، بستر کشت و اپلیکیشن کنترل رشد ارائه خواهد نمود.

مشخصات دستگاه باغبانی خانگی ال جی

دستگاه باغبانی خانگی ال جی

دستگاه باغبانی خانگی ال جی حتی به افراد مبتدی و بی‌تجربه هم این امکان را می‌دهد تا با لذت و سرگرمی یک باغچه کوچک درون منزلشان داشته باشند. این محصول برای میلیون‌ها مصرف‌کننده در سراسر دنیا طراحی شده که دوست دارند از سلامت مواد مصرفی داخل غذای روزانه‌شان و منبع تامین آن‌ها اطمینان داشته باشند. این دستگاه باغبانی خانگی مبتکرانه به کاربران اجازه می‌دهد تا تمام سال گیاهان و سبزیجاتی ترد و تازه برای مصرف خانگی داشته باشند. این دستگاه ابزاری مناسب برای ساکنان شهرها و تمام افرادی است که به دنبال سبک زندگی سبزتر و سالم‌تری می‌گردند.

دستگاه باغبانی خانگی ال جی

این دستگاه با بهره‌مندی از قفسه‌های متحرک و ابزارهای هوشمند، بهینه‌ترین حالت ممکن برای رشد گیاهان در فضای بیرون را شبیه‌سازی کرده و با دقت بسیار در فضایی ایزوله از محیط عمومی خانه، شرایط مطلوب رشد را فراهم می‌سازد. نور LED، جریان هوای کنترل شده و سیستم مدیریت آبیاری قطره‌ای به بذرها اجازه می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به مواد اولیه وعده‌های غذایی خوشمزه شما تبدیل شوند. این سیستم پرورش گیاه پیشرفته قادر است ۲۴ کشوی بذر را درون خود جای دهد که برای تامین نیازهای یک خانواده چهار نفره کافی است. با تامین دامنه وسیعی از محصولات تولیدی خانگی توسط این دستگاه، می‌توانید در کنار بهره‌مندی از مزایای سبک زندگی سالم، از آشپزی‌تان لذت ببرید.

دستگاه باغبانی خانگی ال جی

پیشگامی و توانایی فنی ال جی در تکنولوژی‌های لوازم خانگی به خوبی خودش را در پرورش‌دهنده باغچه خانگی نمایان ساخته است. یکی از بخش‌های کلیدی راهکار کشاورزی خودکار ال جی، تکنولوژی تامین آب غیر گردشی آن است که هر بار دقیقا میزان آب موردنیاز کشوهای گیاه را فراهم می‌سازد. این فناوری مهم دستگاه از رشد خزه‌ها و جلبک‌ها جلوگیری کرده و مانع تجمع آب و تولید بوهای بد می‌گردد. این‌گونه شما همیشه یک محیط امن و تمیز و بهداشتی در اختیار دارید که گیاهان برگی و علفی به شکل طبیعی در آن رشد می‌کنند. اپلیکیشن موبایل همراه با این دستگاه به کاربران در مدیریت و نظارت بر گیاهان کمک می‌کند و راهنمایی‌های مفید و لازم را در هر مرحله از مسیر رشد ارائه می‌نماید تا اطمینان یابد شما همیشه برداشت محصول موفقی را پشت سر خواهید گذارد. کشوهای بذر کامل عرضه‌شده برای این دستگاه پرورش گیاه شامل بذر، پیت ماس و کود هستند که برای کاشت فوری طراحی شده‌اند. بسته‌های آغازین شامل ۲۰ بذر مختلف شامل انواع کاهو، آرگولا، کاسنی و ریحان هستند.

Song Dae-hyun رئیس شرکت لوازم خانگی و راهکارهای تهویه هوای ال جی الکترونیکس می‌گوید:

با توجه به افزایش روزافزون تعداد مشتریان گیاه‌خوار و پایبند سبک زندگی وگان، برایمان مهم بود تا در این روند مشارکت داشته باشیم. اولین راهکار جامع کشاورزی خانگی ما نمایانگر الگوی تازه ال جی در صنعت لوازم خانگی و ارائه روش‌هایی است تا مشتریان علاوه بر لذت بردن از پرورش غذای خودشان، تغذیه سالمی هم داشته باشند. این همان تلاش دائمی ال جی جهت دستیابی به هدف جهان‌شمول بهتر ساختن زندگی است.

اولین دستگاه پرورش و کشاورزی خانگی ال‌جی از ۷ تا ۱۰ ژانویه در غرفه #۱۱۱۰۰ سالن اصلی CES 2020 به نمایش گذارده می‌شود. برای آگاهی بیشتر درباره دیگر محصولات ال جی، ما را با هشتگ #LGCES2020 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

 1. یه پَر سبزی با این دستگاهِ چندین ملیونی، چند می‌ارزه؟
  چرا ملّتو با خیانت / جهالت توی قوطی کبریت بچپونی، بخوای با این دستگاه گولش بزنی، تا از قفس بیرون نیاد؟
  چرا برای زمینها کاربری خودسرانه گذاشتی تا کسی نتونه زمین بزرگی بخره هم توش
  زندگی کنه هم تولیدگر بشه؟
  چرا هر کشاورزی چاه و برق (بادی/خورشیدی) مستقل نداشته باشه؟
  چون اگر ۸۰ ملیون روستایی و مستقل باشند، آنوقت مافیای زر، زور و تزویر، پولهای بادآوردشو چطوری پربادتر کنه؟
  اشتباه نکن! بنده ضد سرمایه‌داری نیستم، اصلاً بدون مایه فتیره
  بنده مخالف کاپیتالیسم سیاه ام
  کاپیتالیسمی که بر همه چیز سرمایه‌گذاری کند، إلّا تولید

 2. خعلی جالبه

  شرق چقدر پیشرفت کرده

 3. ماشین جوجه کشی ال جی کی رونمایی میشه؟!