سامسونگ

سامسونگ و اتحادیه ۸K برای ارائه گواهی این فناوری همکاری می‌کنند

شرکت سامسونگ و اتحادیه ۸K برای راه‌اندازی نخستین برنامه ارائه گواهی ۸K با هدف متمایز کردن تلویزیون‌های دارای قابلیت پخش تصاویر ۸K از بقیه محصولات همکاری می‌کنند.

شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد قصد دارد با همکاری اتحادیه (۸K Association) (8KA) اولین برنامه ارائه گواهی مربوطه را برای متمایز کردن تلویزیون‌های دارای قابلیت پخش تصاویر ۸K از بقیه محصولات، راه‌‌اندازی کند. این همکاری می‌تواند نقطه عطف دیگری برای تلویزیون های QLED 8K سامسونگ باشد، زیرا جزو اولین تلویزیون‌هایی خواهند بود که سال آینده گواهی ۸K را دریافت و لوگوی جدید را بر روی خود خواهند داشت.

جزئیات همکاری سامسونگ و اتحادیه ۸K

هیوگان لی، مدیر اجرایی بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید:

بسیار مفتخریم که یکی از اعضای بنیان‌گذار اتحادیه ۸K هستیم و سری جدید تلویزیون های QLED 8K ما گواهی این برنامه را دریافت خواهند کرد. هدف ما فراهم کردن این امکان برای کاربران است که در زمان خرید به راحتی بتوانند نمایشگرهای برتر ۸K را از دیگر محصولات تشخیص دهند. تلویزیون و سرگرمی‌های خانگی جزو سرمایه‌گذاری‌های مهم بسیاری از مشتریان ما بوده و امیدواریم که لوگوی گواهی ۸KA راهنمای خوبی برای آنها باشد.

برنامه گواهی ۸KA به دنبال متمایز کردن تلویزیون‌هایی است که می‌توانند تا چهار برابر تعداد پیکسل بیشتری را در مقایسه با نمایشگرهای استاندارد ۴K نمایش دهند که وضوح، کنتراست، رنگ و بازه دینامیکی بالا (HDR) را در عملکرد آنها تا حد زیادی ارتقا می‌دهد. از جمله قابلیت‌های موضوع آزمایش در این برنامه رسیدن به رزولوشن ۴۳۲۰×۷۶۸۰ پیکسل، مقدار پیک یا حداکثر روشنایی بالای ۶۰۰ نیت، انتقال تصویر HDMI2.1 و کدک ویدیویی با کارآمدی بالا (HVEC) است.

شرکت‌های عضو مانند سامسونگ الکترونیکس امکان خواهند داشت بعد از آزمایش و تایید توسط ۸KA، تلویزیون‌های خود را به نام محصولات ۸K تبلیغ کنند. این اتحادیه همچنین در نظر دارد امسال برنامه‌های آموزشی خود را در صنایع مختلف افزایش دهد تا مشارکت اعضا، نوآوری و تولید محتوا در اکوسیستم ۸K بیشتر شود.

علاوه بر توسعه این استاندارد در صنایع مختلف، اتحادیه ۸K به دنبال انجام فعالیت‌های تشویقی برای صنایع ۸K از طریق برگزاری نمایشگاه، نمایش پیشرفت فنی محصولات با توانایی ۸K، جریان تولید و گزینه‌های مختلف عرضه محصولات نمایشی، است. این برنامه‌ها نشان خواهند داد که مشتریان چطور می‌توانند با محتوای ۸K، اکوسیستم و استانداردهای آن تعامل داشته باشند.

اتحادیه ۸K پیش‌بینی می‌کند که تولید، توزیع و پذیرش محتوای ۸K در عرصه خانگی بسیار مشابه روند رشد استانداردهای ۴K باشد و در نتیجه همان چرخه رشد خرید توسط مشتریان در عرض چند سال، طی شود. تا امروز همه شرکت‌ها و سازمان‌های همکار سامسونگ به اتحادیه ۸K پیوسته‌اند و تعداد اعضای آن به بیش از ۲۲ شرکت رسیده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره اتحادیه ۸K و تلویزیون‌های QLED 8K سامسونگ می‌توانید به سایت www.samsung.com مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. قیمت، قویترین عامل عمومی شدن / به تولید انبوه نرسیدن کالاست