ال جی

ال جی با شرکت Luxoft بر روی پلتفرم webOS Auto سرمایه‌گذاری می‌کند

شرکت ال جی با تاسیس دفتر مرکزی در کالیفرنیا آمریکا قصد دارد با همکاری شرکت Luxoft و در راستای توسعه و پیشرفت پلتفرم webOS Auto سرمایه‌گذاری کند.

دکتر I.P. Park رئیس شرکت ال جی و مدیر ارشد فناوری این شرکت و Dmitry Loschinin معاون اجرایی DXC Technology و رئیس و مدیرعامل Luxoft طی برگزاری نمایشگاه CES 2020، دیروز در لس‌آنجلس توافقنامه سرمایه‌گذاری مشترک را امضا کردند. این شرکت مشترک در سانتا کلارا واقع در ایالت کالیفرنیا بنا نهاده می‌شود و پس از انتخاب تیم اجرایی در نیمه نخست 2020، رسما کار خود را آغاز خواهد کرد.

جزئیات سرمایه‌گذاری مشترک ال جی و Luxoft 

از طریق این شرکت جدید، ال جی و Luxoft توسعه محصولات پیشرفته آماده تولید همچون کابین دیجیتال، سیستم سرگرمی-رسانه‌ای درون خودرو، سیستم سرگرمی‌های سرنشینان عقب (RSE) و سیستم‌های سفارش خودرو فوری را بر پایه پلتفرم webOS Auto توسعه خواهند داد و آن را در اختیار اتومبیل سازان، اپراتورهای خدمات ناوگانی و تامین‌کنندگان سرویس‌های حمل‌ونقل اشتراکی قرار می‌دهند. پلتفرم webOS Auto ال جی تمامی قابلیت‌ها و عملکردهای مورد نیاز و همچنین مشارکت در بخش‌های ضروری از قبیل پردازش چندرسانه‌ای، کنترل‌های چند نمایشگری، ارتباطات و امنیت را به همراه بهبود آسایش و سهولت کاربری برای رانندگان و مسافران فراهم می‌آورد. شرکت جدید هم قرار است از توان مهندسی جهانی Luxoft برای توسعه شبکه عرضه و ارسال در مقیاس جهانی بهره ببرد.

با استفاده از webOS روی بیش از 70 میلیون تلویزیون هوشمند در منازل سراسر جهان، ال جی با خلق بهترین تجربه کاربری صنعت تلویزیون، انقلابی را در اتاق نشیمن رقم زد. با webOS Auto هم قرار است اکوسیستمی از سرویس‌های هوشمند و سرویس‌های پخش زنده محتوا برای غول‌های پیشتاز صنعت ایجاد شود و ال جی قصد دارد با توسعه تخصص‌هایش، تجربه سطح مشتری منحصربه‌فردی را برای سرنشینان اتومبیل‌ها خلق کند.

دکتر Park می‌گوید:

از طریق این سرمایه‌گذاری مشترک با Luxoft قصد داریم بر قدرت پلتفرم سرگرمی-رسانه‌ای درون اتومبیلی (IVI) ال جی بیفزاییم و با بهره‌گیری از تکنولوژی‌ها ورود اتومبیل‌های متصل به شبکه را سرعت بخشیم. ما با تامین دامنه وسیعی از سرویس‌ها و رشد روزافزون تعداد شرکای همکارمان، به تکامل و توسعه اکوسیستم webOS Auto ادامه خواهیم داد.

Loschinin هم می‌گوید:

این همکاری تجاری باعث تقویت قابلیت‌های Luxoft در زمینه طراحی، توسعه و پیاده‌سازی کابین‌های دیجیتال و راهکارهای حمل‌ونقل متصل به شبکه بر پایه پلتفرم‌های باز در مقیاس وسیع خواهد گردید. تجمیع توان ال جی و Luxoft باعث ایجاد هم‌افزایی بسیار ارزشمندی خواهد شد که محبوبیت پلتفرم webOS Auto را برای خلق تجربه کاربری دیجیتال در سطح مصرف‌کننده، میان اتومبیل سازان و شرکای کلیدی آن‌ها افزایش خواهد داد.

جدیدترین محصولات 2020 ال جی طی نمایشگاه CES 2020 از هفتم ژانویه در غرفه #11000 مرکز همایش‌های لس‌آنجلس ارائه شدند. اخبار و اطلاعیه‌های ال جی در CES را از طریق هشتگ #LGCES2020 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. ای ماش با هواوی واسه هارمونی او اس همکار میشد