سفر مارکت

نشست خبری سفر مارکت برگزار شد

روز چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸، سفر مارکت در نشست خبری با حضور خبرنگاران، توضیحاتی درباره برنامه‌های کاری و نحوه فعالیت خود ارائه داد.

سفر مارکت، در حوزه خدمات مسافرتی آنلاین، شامل خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی، رزرو تور و هتل فعالیت می‌کند. این سایت قصد دارد فعالیت‌های خود در در زمینه‌های دیگر نظیر بلیط اتوبوس‌های بین‌شهری، قطارهای مسافربری و همچنین خدمات بیمه مسافرتی نیز گسترش دهد.

در این نشست خبری «سارا اسکویی» مدیر روابط عمومی و «میثم کیهانی» مدیر بازاریابی دیجیتال سفر مارکت حضور داشتند که ضمن ارائه اهداف، برنامه‌ها و نحوه فعالیت این شرکت، پاسخگوی سوالات خبرنگاران نیز بودند. میثم کیهانی سفر مارکت را زیرمجموعه شرکت ایرسا معرفی کرد که در حال حاضر با نزدیک به ۱۹۰۰ آژانس مسافرتی همکاری می‌کنند.

نحوه فعالیت سفر مارکت

سفر مارکت

نحوه فعالیت سفر مارکت بر اساس الگوی مارکت‌پلیس (Market Place) است و کاربران می‌توانند از بین صدها آژانس مسافرتی بلیط خود را با بهترین قیمت تهیه کنند.

میثم کیهانی در ادامه عنوان کرد در صنعت گردشگری انحصارطلبی وجود دارد و بسیاری از آژانس‌ها که صنعت دیجیتال دارند دچار افت شدند. با این انحصارطلبی بازار بدون رقابت شده و مشتری اولین نفری است که دچار ضرر می‌شود. ما نیز با این وضعیت تصمیم گرفتیم برند سفرمارکت را راه‌اندازی کنیم.

سفر مارکت

کیهانی ادامه داد:

ما با سایر شرکت‌ها در حوزه خرید و فروش بلیط و تور همکاری می‌کنیم، خریداران و مشتریان ما می‌توانند در سفر مارکت قیمت‌های لحظه‌ای تمام آژانس‌ها را مشاهده کنند و ضمن مقایسه شرایط، بهترین بلیط را خریداری کنند.

سفر مارکت

ما در سفر مارکت شعار مشخصی داریم و آن این است که برای مسافرت نیازی به گوگل نیست. در حقیقت برای پیدا کردن بهترین قیمت بلیط مورد نظرتان نیازی نیست در گوگل جستجو کنید، بلکه تنها کافی است جستجوی خود را در سفر مارکت انجام دهید. قابلیت اصلی سفر مارکت در این است که به شکل یک موتور جستجو عمل می‌کند و امکان مقایسه با یکدیگر را دارد.

سفر مارکت

او نحوه همکاری سفر مارکت با آژانس‌های مسافرتی را به این شکل مطرح کرد:

سفر مارکت با هر آژانسی که قصد همکاری دارد، یک قرارداد بسیار محکم منعقد می‌کند و از آنها ضمانت معتبر و سنگین بانکی می‌گیرد. اگر پس از خرید هر اتفاقی برای بلیط شما رخ دهد، سفر مارکت اجازه دارد از ضمانت گرفته شده استفاده کرده و خسارت مشتری را پرداخت کند.

سفر مارکت

در ادامه، آمارهایی از دو رویداد به نام‌های جمعه نارنجی و چله نارنجی ارایه شد که در این رویدادها تورها و بلیط‌ها با قیمت‌های استثنایی به فروش رسید. همچنین در این کمپین آمار و ارقام مربوط به بازدید سایت سفر مارکت به رقم بیش از ۳ میلیون و ۲۴۰ هزار و جستجوی پروازها بیش از ۲۱۴ هزار و ثبت تور بیش از ۲۵ هزار عدد بوده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*