شبکه 5G

سامسونگ در راستای ارائه شبکه ۵G ، شرکت TWS آمریکا را خرید

شرکت سامسونگ که در حوزه تکنولوژی جزو شرکت‌های پیشرو محسوب می‌شود اعلام کرد با هدف تسریع ارائه شبکه ۵G ، شرکت TWS آمریکا را خریده است.

شرکت سامسونگ اعلام کرد روند خرید شرکت TeleWorld Solutions) TWS) مستقر در شهر چنتیلی ویرجینیا را تکمیل کرده است. این شرکت تامین کننده خدمات طراحی، آزمایش و بهینه سازی شبکه برای شرکت‌های موبایلی، اپراتورهای کابلی، تولیدکنندگان تجهیزات شبکه و دیگر شرکت‌ها در آمریکا است. این خرید پاسخی به نیاز به پشتیبانی بیشتر از راهکارهای نقطه-به-نقطه در حوزه شبکه‌های ۵G و ۴G LTE بوده است.

سامسونگ و اهداف شبکه ۵G

شبکه 5G

به این ترتیب شرکت TWS به عنوان زیرمجموعه سامسونگ الکترونیکس فعالیت کرده و خدمات و مشتریان این شرکت، تکمیل کننده رشد سامسونگ در میان مشتریان زیرساخت‌های شبکه‌ای خواهند بود. شرکت TWS که در حوزه فرکانس‌های رادیویی (RF) و خدمات طراحی، نصب، آزمایش و بهینه سازی شبکه تخصص دارد به پشتیبانی از مشتریان کنونی خودش با حمایت سامسونگ، ادامه خواهد داد. مدیریت این شرکت هم بر عهده مدیران کنونی آن باقی خواهد ماند تا در کنار سامسونگ بتوانند به به‌روزرسانی شبکه‌ها در آمریکا کمک کنند.

پل کیونگ‎وون چئون، معاون بخش شبکه سامسونگ می‌گوید:

خرید شرکت TWS به ما امکان خواهد داد تا نیازهای فزاینده اپراتورهای موبایل را برای بهبود شبکه‌های ۴G و ۵G تامین کرده و به تدریج فرصت‌های جدیدی برای توسعه توانمندی‎هایمان ایجاد کنیم. سامسونگ همچنان به نوآوری در فناوری‌های ارتباطاتی و بهینه‌سازی خدمات ایجاد شبکه ادامه داده و توسعه شبکه ۵G را در آمریکا ادامه خواهد داد.

شروین گرامی، مدیرعامل شرکت TWS هم گفت همه ما در این شرکت خوشحالیم که بخشی از خانواده سامسونگ می‌شویم. آغاز عصر ۵G و فرصت‌های جدیدی که در بازار آمریکا ایجاد می‌شود نیازمند همان نوآوری گسترده در حوزه فناوری‌های بی‌سیم نسل آینده است. تلفیق توانایی‌های ما با سامسونگ روند نوآوری را تسریع کرده و به مشتریان‌مان کمک خواهد کرد تا نیازشان به استفاده از راهبردهای شبکه و اتوماسیون را برآورده کنند.

رشد مداوم استفاده از موبایل، نیاز به گسترش شبکه و افزایش طیف قابل استفاده روی آن را بیشتر کرده است. نیاز به زیرساخت، طراحی، اجرا و بهینه سازی شبکه هم افزایش داشته است. با توجه به توسعه شبکه‌های ۵G، برنامه‌های مجازی‌سازی شبکه، آزمایش و بهینه‌سازی معماری‌های باز RAN، نیاز به شبکه‌های تجاری جدید هم افزایش پیدا کرده است.

سامسونگ با توجه به موقعیت رو به رشد خود در صنعت شبکه آمریکا و همچنین پیشتازی در فناوری‌های ۵G، همکاری با اپراتورهای اصلی آمریکا را با هدف توسعه شبکه ۵G آغاز کرده است. ترکیب توانمندی‎های سامسونگ و TWS می‌تواند به تامین نیازهای نسل آینده مشتریان این شبکه‌ها کمک کند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این سامسونگ هم داره شرکت های زیر مجموعه ش رو خیلی زیاد میکنه ها
    پیشرفت یعنی این