لوازم خانگی

معرفی اولین‌های صنعت لوازم خانگی توسط ال جی ؛ نوآوری یعنی اولین بودن!

شرکت ال جی که در حوزه لوازم خانگی یک شرکت پیشرو محسوب می‌شود، همواره اولین‌های صنعت لوازم خانگی را به همراه نوآوری‌های چشم‌گیر معرفی می‌کند. در ادامه با برخی از این محصولات آشنا می‌شویم.

برای این که کالا یا تکنولوژی را که پیش‌تر وجود نداشته از هیچ خلق کنید، ضروری است که در کنار روح نوآورانه، سخت‌کوشی و عزم راسخ و برخی صفات و خصوصیات ویژه دیگر را در خود داشته باشید. در صنعتی همچون لوازم الکترونیک مصرفی هم حریفان بین‌المللی فراوانی در حال رقابت هستند که با محصولات و تکنولوژی‌های جدید، عنوان اولین‌های بازار را از آن خود کنند؛ و توانایی معرفی چیزی واقعا منحصربه‌فرد و قبل از دیگران، به معنای واقعی کلمه روز به روز سخت‌تر می‌شود و توانایی انجام هر ساله چنین امری… یک شاهکار استثنایی و کمیاب است. با این اوصاف، این دقیقا همان کاری است که ال جی انجام می‌دهد.

ال جی و اولین‌های صنعت لوازم خانگی

معرفی مهم‌ترین و چشمگیرترین «اولین‌های» صنعت لوازم خانگی در نمایشگاه‌های مهم بین‌المللی از سوی ال جی به سنتی مرسوم تبدیل شده است. ابداعات و اختراعاتی که ال جی در نمایشگاه‌هایی همچون CES و IFA برلین رونمایی می‌کند، در واقع محصولاتی آماده عرضه به بازار هستند که راه خود را به خانه مصرف‌کنندگان باز کرده و زندگی آن‌ها را بهتر و آسان‌تر نموده‌اند. با ورود به دهه جدید میلادی، اجازه دهید در اینجا نگاهی گذرا بر اولین‌های صنعت لوازم خانگی داشته باشیم که طی ده سال گذشته توسط ال جی رونمایی و وارد بازار شده‌اند.

ماشین لباس شویی AI DD ال جی که چندی پیش در نمایشگاه CES 2020 رونمایی شد، در حقیقت نمایانگر ۲۰ سال ارتقا و اصلاح موتور Direct Drive پیشگام این شرکت است و اولین نمونه در این صنعت است که قابلیت بهره‌گیری از هوش مصنوعی در عملیات شستشو را فراهم می‌آورد. این ماشین لباسشویی با استفاده از هوش مصنوعی قادر است تعداد و وزن لباس‌ها را تشخیص داده و حتی جنس و بافت لباس‌ها را نیز شناسایی کند تا بر اساس پارچه‌های گوناگونی که درون آن قرارگرفته، برنامه شستشوی بهینه‌ای را برای بهترین تمیزی و کمترین آسیب به بافت پارچه در پیش گیرد.

یکی دیگر از اولین‌های ال جی در نمایشگاه CES 2020 یخچال InstaView with Craft Ice است. این محصول اولین یخچال با توانایی تولید قالب‌های یخ کروی است. با توجه به اینکه یخ‌های کروی دیرتر از قالب‌های مکعبی ذوب می‌شوند، Craft Ice ال جی باعث می‌شود تا نوشیدنی شما هم‌زمان با حفظ طعم، مدت طولانی‌تری خنک بماند.

قابلیت InstaView Door-in-Door یکی دیگر از اولین‌های ال جی در زمینه تکنولوژی یخچال و فریزر است که اولین بار همراه با یخچال LG SIGNATURE در سال ۲۰۱۶ رونمایی شد. تنها با ضربه‌ای کوچک روی بخش شیشه‌ای درب یخچال یا اجاق‌گاز، بلافاصله صفحه تیره آن شفاف شده و کاربر بدون باز کردن درب و اتلاف سرما یا گرما، داخل یخچال یا اجاق را می‌بیند.

سال ۲۰۱۵ ال جی محصولی جدید و غیر قابل رقابت را در خانواده ماشین لباسشویی رونمایی کرد. سیستم انقلابی TWIN Wash ویژه ماشین لباسشویی‌های درب جلو، اولین نمونه در نوع خود بود که استفاده از دو فضای شستشوی مجزا و همزمان را فراهم می‌آورد. با بهره‌گیری از یک ماشین لباسشویی مینی کم‌جا به عنوان پایه ماشین لباسشویی اصلی، به دلیل کاهش دفعات شستشو و استفاده از ماشین مینی برای تعداد پایین لباس‌ها زمان کلی فرآیند شستشو به طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

LG Styler یکی دیگر از محصولات خارج از روند اصلی لوازم خانگی است که از سال ۲۰۱۱ تولید آن آغاز شد. استفاده از تکنولوژی بخار TrueSteam به جای آب برای استریل و تازه کردن پوشاک و حذف هم‌زمان بوی بد و چین‌وچروک لباس‌ها، از برگ‌های برنده این سیستم مدیریت لباس‌ است؛ که تا به اینجا تبدیل به یک استاندارد صنعتی راحت و موثر و بی‌رقیب برای مراقبت از لباس‌هایی است که باید با بخار و بدون آب تمیز شوند.

ال جی شعار «در انجامش اولین باش‌» را به بخشی از سنت و رویه معمول کاری خود تبدیل کرده و هرگز از جستجوی روش‌های جدید و بهتر برای بهبود زندگی دست نمی‌کشد؛ که البته این تلاش برای اولین بودن منحصر به لوازم خانگی نبوده و در تکنولوژی‌های صوتی و تصویری ال جی هم به وضو قابل مشاهده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. در بحث لوازم خانگی ال جی یکی از غول های تکنولوژی محسوب میشه