نمایشگر P-OLED ال جی

کادیلاک Escalade 2021 از نمایشگر P-OLED ال جی بهره می‌برد

کادیلاک Escalade 2021 از نمایشگر P-OLED ال جی برخوردار شده است. این نمایشگر ۳۸ اینچی یکپارچه ال جی از زاویه دید گسترده در کنار طراحی انعطاف‌پذیر بی‌همتا بهره می‌برد.

هفته جاری کادیلاک Escalade جدید مدل ۲۰۲۱ معرفی شد که از تکنولوژی P-OLED ال جی الکترونیکس بهره برده و اولین استفاده از نمایشگر منحنی OLED در صنعت اتومبیل را به نام خود ثبت کرده است.

آشنایی با نمایشگر P-OLED ال جی

نمایشگر P-OLED بخش اصلی طراحی کاملا جدید SUV برجسته شرکت کادیلاک است و اولین اتومبیلی است که از راهکار کاکپیت دیجیتال P-OLED ال جی (DCS) بهره می‌برد. این نمایشگر ۳۸ اینچی ال جی متشکل از سه پنل نمایش P-OLED مجزا است که قطر بزرگ‌ترین آن‌ها به ۱۶.۹ اینچ می‌رسد. این سه نمایشگر منحنی در کنار هم پنل کیلومتر شماری (IPC) را تشکیل می‌دهند که اطلاعات عمومی مربوط به اتومبیل و کامپیوتر مرکزی (Integrated Central Stack) ماشین را به نمایش می‌گذارد که بخشی از آن مربوط به نمایشگر اطلاع‌رسانی-سرگرمی با محتوای صوتی، ویدیویی و مسیر‌یابی است.

سیستم پیشرفته Escalade شامل قابلیت‌هایی همچون واقعیت مجازی برای مسیریابی و Night Vision است که از نرم‌افزارهای تولیدی ال جی استفاده می‌کند. نرم افزار پیشرفته ال جی همچنین با Automotive Safety Integrity Level (سطح ایمنی یکپارچه خودرو) سازگار است که یکی از استانداردهای بین‌المللی ISO در زمینه ایمنی عملکردی خودروها در جاده به شمار می‌رود.

بر اساس گزارش‌های موسسه تحقیقات بازار IHS Markit، بازار جهانی نمایشگرهای درون اتومبیل در سال گذشته بالغ بر ۷.۸ میلیارد دلار بوده و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۳ به ۱۰.۵ میلیارد دلار برسد. زاویه دید گسترده، خمیدگی و گرافیک جسورانه، استفاده از نمایشگر P-OLED در خودروهای تولیدی را برای راننده کاملا ملموس و کاربردی می‌سازد. قابلیت خم‌شدگی بسیار زیاد و نازکی فوق‌العاده تکنولوژی OLED باعث جذب کارخانه‌های اتومبیل‌سازی لوکس و رده‌بالا و تولیدکنندگانی شده است که مشتاقانه به دنبال معرفی جدیدترین ابداعات و اختراعات به مخاطبان پذیرنده اولیه‌‌شان هستند.

Kim Jin-yong رئیس شرکت راهکارهای قطعات خودرو ال جی می‌گوید:

رونمایی این تکنولوژی با همکاری برند مشهور و خوش‌نامی همچون کادیلاک نه تنها باعث افتخار ماست، بلکه مهر تاییدی بر راهکارهای ویژه اتومبیل ما است که همیشه در میان بهترین‌های صنعتی حرفی برای گفتن دارند. تجمیع سال‌ها دانش و تجربه، ال جی را به پرچم‌دار جهانی تلویزیون‌های OLED تبدیل نموده و اکنون این تکنولوژی در بهبود تجربه درون-اتومبیل به خدمت گرفته خواهد شد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. الان کادیلاک رپورتاژ آگهی داده یا ال‌جی؟ دی

  2. قدرت نوآوری و تکنولوژی در این برند همیشه شکوفاست