فیلم جدید فرهادی

فیلم‌برداری فیلم جدید فرهادی با اسم یک قهرمان (A Hero) به زودی آغاز خواهد شد

بالاخره قرار است فیلم جدید فرهادی وارد فاز پیش‌تولید شود و هفته آینده در بازار فیلم اروپا در حاشیه جشنواره برلین فیلم‌نامه این اثر در اختیار سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت.

فیلم انگل، برنده اسکار بهترین فیلم و نخل طلای جشنواره کن نشان داد فیلم‌های غیرانگلیسی زبان از چه پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای موفقیت در جشنواره‌ها و بازار بین‌المللی و آمریکا برخوردار هستند و حالا نوبت به اصغر فرهادی یکی از سرشناس‌ترین کارگردانان دنیای فیلم‌های غیرانگلیسی زبان رسیده تا با فیلم جدیدش خودی نشان دهد و بر اساس اخبار منتشر شده شرکت بین‌المللی Memento Films که سه فیلم اخیر فرهادی را پخش کرده است، قصد دارد نسخه انگلیسی فیلم‌نامه فیلم جدید اصغر فرهادی را در اختیار سرمایه‌گذاران/تهیه‌کنندگان برای فراهم آوردن هزینه‌های ساخت این اثر قرار دهد.

جزئیات فیلم جدید فرهادی

این فیلم یک قهرمان (A Hero) نام خواهد داشت و بنابر گزارش برخی منابع ایرانی در شیراز ساخته خواهد شد و برخلاف اثر موخر فرهادی زبانش فارسی است. همچنین ادعا می‌شود این کارگردان صاحب سبک قصد دارد از چند بازیگر مطرح ایرانی که پیش از این با آن‌ها همکاری نداشته است در این پروژه استفاده کند و احتمالا همانند سایر آثار او با درامی چالش برانگیز روبه رو خواهیم شد که اخلاقیات و وجدان ما را به چالش می‌کشد.

فیلم جدایی نادر از سیمین موفق شد در سراسر جهان بیش از ۲۳ میلیون دلار فروش کند و به اثری سودآور برای سرمایه‌گذارانش تبدیل شود. جدایی بیش از ۷ میلیون دلار در آمریکا فروخت و همین امر نشان می‌دهد آمریکایی‌ها تا چه اندازه به آثار این کارگردان ایرانی علاقه دارند. فیلم فروشنده محصول ۱۳۹۵ هم فروش جهانی قابل قبولی داشت بعد از دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان (بین المللی) و نامزدی در شاخه بهترین فیلم خارجی زبان بفتا توانست مردم بسیاری از سراسر جهان را به سینماها بیاورد. فیلم همه می‌دانند، آخرین ساخته اصغر فرهادی است که به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن ۲۰۱۸ هم انتخاب شد، اما آنطور که باید و شاید نظر منتقدین و بینندگانش را جلب نکرد و حالا امیدواریم او با فیلم یک قهرمان به روزهای خوب خود بازگردد و در بازار فیلم اروپا و حاشیه جشنواره فیلم برلین همه چیز برای جذب سرمایه‌گذار و آغاز ساخت این اثر به خوبی پیش برود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. امیدوارم سبکش مثل فیلم های قبلی باشه

  2. مرد اسکاری ایرانه مگع کم کسیه

  3. اصغر فرهادی نولان ایرانیه خخخ

  4. فیلم های اصغر فرهادی عالین