اسپیکر بی سیم سونی SRS-LSR200

این اسپیکر بی سیم سونی به یک ریموت کنترل برای تلویزیون شما تبدیل می‌شود

اسپیکر بی سیم سونی به نام SRS-LSR200 با رویکردی متفاوت معرفی شد. این اسپیکر در اصل نقش اسپیکر تلویزیون شما را ایفا می‌کند و می‌توانید به هر کجای خانه آن را برده و به محتوای تلویزیون گوش کنید. آن یک ریموت کنترل نیز برای تلویزیون شما خواهد بود.

در حالی اسپیکر بی سیم سونی به نام SRS-LSR200 با عمر باتری 13 ساعته به تازگی معرفی شده که در مواقع لازم به یک ریموت کنترل تبدیل می‌شود. از طریق همین دیوایس٬ زمانی که در آشپزخانه مشغول آشپزی هستید٬ نیازی نیست صدای تلویزیون را بی‌نهایت زیاد کنید تا صدای آن به گوش شما هم برسد. کافیست این اسپیکر را روشن کنید تا بتوانید محتوای تلویزیون را از طریق آن بشنوید.

اسپیکر بی سیم سونی SRS-LSR200

LSR200 به یک جفت اسپیکر استریو و یک قطعه‌ی مرکزی «صدای واضح» برای تنظیم فرکانس‌های صدای انسانی مجهز است. این اسپیکر با یک مرکز شارژر که به تلویزیون (هر تلویزیونی نه تنها تلویزیون‌های برند سونی) متصل می‌شود همراه است. این پایه می‌تواند اسپیکر را در عرض 3 ساعت از شارژ 0 به 100 درصد برساند. اتصال بین اسپیکر و مرکز نیز از طریق یک اتصال بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی برقرار می‌شود و می‌تواند نقش اسپیکرهای تلویزیون شما را ایفا کند. سونی می‌گوید این ریموت و اسپیکر مادون قرمز ضد آب به صورت ترکیبی وزن 630 گرم را ارائه می‌کند. روی آن یک جک هدفون نیز قرار گرفته است.

غول ژاپنی این دیوایس نامتعارف را از 22 فوریه و با قیمت 180 دلار در کشور خود عرضه خواهد کرد.