اسپیکر بی سیم سونی SRS-LSR200

این اسپیکر بی سیم سونی به یک ریموت کنترل برای تلویزیون شما تبدیل می‌شود

اسپیکر بی سیم سونی به نام SRS-LSR200 با رویکردی متفاوت معرفی شد. این اسپیکر در اصل نقش اسپیکر تلویزیون شما را ایفا می‌کند و می‌توانید به هر کجای خانه آن را برده و به محتوای تلویزیون گوش کنید. آن یک ریموت کنترل نیز برای تلویزیون شما خواهد بود.

در حالی اسپیکر بی سیم سونی به نام SRS-LSR200 با عمر باتری ۱۳ ساعته به تازگی معرفی شده که در مواقع لازم به یک ریموت کنترل تبدیل می‌شود. از طریق همین دیوایس٬ زمانی که در آشپزخانه مشغول آشپزی هستید٬ نیازی نیست صدای تلویزیون را بی‌نهایت زیاد کنید تا صدای آن به گوش شما هم برسد. کافیست این اسپیکر را روشن کنید تا بتوانید محتوای تلویزیون را از طریق آن بشنوید.

اسپیکر بی سیم سونی SRS-LSR200

LSR200 به یک جفت اسپیکر استریو و یک قطعه‌ی مرکزی «صدای واضح» برای تنظیم فرکانس‌های صدای انسانی مجهز است. این اسپیکر با یک مرکز شارژر که به تلویزیون (هر تلویزیونی نه تنها تلویزیون‌های برند سونی) متصل می‌شود همراه است. این پایه می‌تواند اسپیکر را در عرض ۳ ساعت از شارژ ۰ به ۱۰۰ درصد برساند. اتصال بین اسپیکر و مرکز نیز از طریق یک اتصال بی‌سیم ۲.۴ گیگاهرتزی برقرار می‌شود و می‌تواند نقش اسپیکرهای تلویزیون شما را ایفا کند. سونی می‌گوید این ریموت و اسپیکر مادون قرمز ضد آب به صورت ترکیبی وزن ۶۳۰ گرم را ارائه می‌کند. روی آن یک جک هدفون نیز قرار گرفته است.

غول ژاپنی این دیوایس نامتعارف را از ۲۲ فوریه و با قیمت ۱۸۰ دلار در کشور خود عرضه خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

  1. اون دسته حملش بهش شکل زنبیل داده خخخ

  2. به این میگل نواوری و خلاقیت
    #سونی مثل هیچکدام

  3. نحوه چینش دکمه هاش افتضاح است ب جای اینکه دکمه کم و زیاد کردن صدا عمودی قرار بگیرع افقی قرار گرفته

  4. اسپیکر دو کارس دیگه