شرکت سامسونگ

شرکت سامسونگ درباره ادامه حضور در بازار ایران بیانیه داد

پس از انتشار خبرهایی درباره خروج کامل شرکت سامسونگ از بازار ایران، این شرکت کره‌ای با صدور بیانیه‌ای از سیاست خود در ادامه مسیر خبر داد.

به تازگی خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر این که شرکت‌های کره‌ای سامسونگ و ال جی به طور کامل از بازار ایران خارج شده‌اند و تابلوهای تبلیغاتی این دو برند نیز در حال جمع‌آوری است. گفته می‌شود برندهای ایرانی سام و جی پلاس قرار است به عنوان جایگزینان LG و Samsung، لوازم خانگی خود را به بازار کشور عرضه کنند.

پس از انتشار این اخبار، نگرانی‌هایی درباره آینده خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ و ال جی به وجود آمد. به همین دلیل، سامسونگ با صدور بیانیه‌ای، سیاست خود در آینده برای بازار ایران را تشریح کرد. در ادامه، متن این بیانیه را مطالعه می‌کنید:

بیانیه شرکت سامسونگ درباره حضور در بازار ایران

شرکت سامسونگ همواره نهایت احترام را برای خانواده هواداران و مصرف کنندگان خود در ایران قایل بوده و حضور و ارتباطی قوی با بازار بزرگ ایران داشته است. با وجود تحولات اخیر و مشکلات ایجاد شده در مسیر تبادلات مالی و کالایی، سامسونگ همچنان متعهد به حفظ دسترسی کاربران و هوادارن خود به جدیدترین محصولات و فناوری‌های خود است.

سیاست ما مبتنی بر حفظ حضور در بازار ایران در سال‌های اخیر و با وجود تمامی تحولات تغییر نکرده است. در همین راستا و با وجود همه مشکلات، سامسونگ رسما اعلام می‌کند که تعهد خود برای پشتیبانی و ارایه خدمات پس از فروش به محصولات سامسونگ در بازار ایران را به صورت کامل ادامه خواهد داد. در نتیجه کاربران محصولات این شرکت هیچ نگرانی در زمینه پشتیبانی و تامین قطعات در آینده نخواهند داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

 1. در پاسخ به مستر الموت باید بگم که شما هر چیدارین از همین شرققی هاس ما نهایت چیزی که داریم ار عربستان هست اونم چادر عربی وگرنه هیچی نداشتیم لازم به ذکر است گوشی یا کامپیوتری که دارید و به سایت امدید بیرون بندازید چون ساخته شده توست استکباره و گوشی کاملا ایرانی و لب تاب ایرانی بخرید

  • الموت لأمریکا DOWN WITH usa مرگ بر امریکا

   ۱. اینکه اوّلین بار کی چی ساخته دلیل بسیار عاجزانه‌ای است؛ چون خیرات نکرده، پولش را گرفته؛ منّتش را چرا تو سرِ ما بگذاری؟ و بدتر اینکه چرا از دیگران میخواهی مثل آدمای غارنشین برای مخترع یک وسیله، سجده کنند؟ مگر سازندگان کالا فرشتۀ از مشک و عنبر سرشته‌اند؟ وانگهی، از کجا مطمئنی که این اختراع حاصل خرید / دزدی فکر دیگران نبوده؟ و چرا دیگران بایستی تا ابد حق مشابه‌سازی نداشته باشند؟
   ۲. اصطلاح جعلی «چادر عربی» خودمتناقض است؛ چون «چادر» غیرعربی است؛ اعراب چادر نمی‌پوشند، عبا می‌پوشند
   امّا اگر منظورت اینست که اسلام از عربستان آمده، بهتره بدانی که خودِ قرآن فرموده اگر پیمبر غیرعربی فرستاده میشد، اعراب به اسلام نمی‌گرویدند
   وَ لَوْ نَزَّلْناهُ عَلا بَعْضِ الْأَعْجَمینَ (۱۹۸) فَقَرَأَهُ عَلَیْهِم ما کانو بِهِ مُؤْمِنینَ (شعراء ۱۹۹)
   وانگهی، مهم نیست اوّلین بار کی گفته: «دو دوتا چارتا» مهم اینست که حرفِ حقّ جوابی جز اطاعت ندارد؛ گزاره‌های اخلاق حسنه هم اختراع بشر نیستند و اینکه: صداقت، وفاء، امانتداری، رازداری، احترام به بزرگتر و امداد خوبه؛ دروغ، دورویی، بی‌ادبی، بی‌وفائی، خبرکشی، خیانت، تهمت و غیبت بده؛ عمل به اینها ربطی به توهّم وابستگی فرهنگی ندارد
   ۳. ما به توصیۀ خرید کالای [ساخت / مونتاژ] ایرانی عمل میکنیم ولی چیزی که فعلاً مشابه ایرانیش ساخته نشده، رژیم تروریست امریکا حقّ ندارد ملیّت ایرانی را از استفاده اش تحریم کند؛ این تحریمهای ظالمانه از هیچ دین و منشوری نیست؛ فقط از قلدری امپریالیسم است؛ لذا بر همۀ آزادگان عالم مبارزه / سرپیچی از طاغوت، واجب [دینی و اخلاقی] است
   الموت لأمریکا DOWN WITH usa مرگ بر امریکا

 2. الموت لأمریکا DOWN WITH usa مرگ بر امریکا

  مردشور هر چی نوکر صفته ببره!
  وقتی میگن: کالای ایرانی بخرید واسه اینه که به اینجور نوکرها چشمداشتی نیست
  چون روز مبادا رهایت نموده و در میرود
  الموت لأمریکا DOWN WITH usa مرگ بر امریکا