زینگر 21C

با هایپرکار هیبریدی زینگر ۲۱C آشنا شوید؛ صفر تا ۱۰۰km/h فقط در ۱.۹ ثانیه!

امسال در نمایشگاه خودرو ژنو، زینگر ۲۱C را به عنوان یک هایپرکار تازه ملاقات خواهیم کرد. در همین راستا، کمپانی سازنده با انتشار ویدیو و تصاویری از Czinger 21C به استقبال این رویداد رفته است.

یکی از نکات برجسته در مشخصات فنی این ابرخودرو، پیشرانه هایبرید آن است که قدرت ۱۲۵۰ اسب بخار را به ارمغان می‌آورد. به لطف چنین نیرویی، زینگر ۲۱C تنها در ۱.۹ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. جالب اینکه تعبیه دو صندلی به صورت پشت سر هم در این هایپرکار، راننده را در مرکز نیمه جلویی قرار می‌دهد.

زینگر 21C

طراحی، مهندسی و تولید زینگر ۲۱ سی توسط گروهی از صنعتگران و دانشمندان در لس‌آنجلس انجام شده است. شرکت سازنده ادعا می‌کند کاربرد تکنولوژی‌های نوین و طراحی منحصر به فرد، از آن یک خودروی انقلابی می‌سازد.

با مشاهده‌ی این تصاویر می‌توانیم ذهنیتی از ظاهر دلربای زینگر ۲۱ سی به دست بیاوریم؛ اما هنوز اکثر مشخصات این خودرو هیبریدی بر ما پوشیده است و برای آشنایی بیشتر، باید منتظر رونمایی از آن در نمایشگاه ژنو (روز سیزدهم اسفند) باشیم.

البته ویدیوی کوتاهی هم هست که نگاهی به مراحل تولید و عملکرد خودرو در پیست آزمایش دارد. تعویض سریع دنده در این ویدیو، می‌تواند نشانه‌ای از وجود گیربکس ترتیبی (sequential gearbox) باشد. هنوز جزئیاتی درباره قیمت زینگر ۲۱C منتشر نشده است؛ ولی قطعا خودروی گران‌قیمتی خواهد بود.

هایپرکار هایبرید زینگر ۲۱C

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*