هواوی AppGallery

هواوی AppGallery ؛ فروشگاه اپلیکیشن هواوی برای جایگزینی با پلی استور گوگل

فروشگاه اپلیکیشن‌های موبایلی هواوی AppGallery معرفی شد. هواوی این فروشگاه را برای جایگزینی با پلی استور گوگل و مقابله با تحریم‌های این شرکت توسعه بخشیده است.

AppGallery مکانی برای پیدا کردن اپلیکیشن‌ها و بازی‌های محبوب بعدی شماست. از محتوای انحصاری لذت ببرید و جوایز رایگان، رویدادهای درون بازی ویژه، مسابقات و غیره را در اختیار بگیرید. این فروشگاه جدیدترین عناوین را برای دانلود به شما معرفی می‌کند و محبوب‌ترین بازی‌های جدید را در اختیار شما قرار می‌دهد و برای اجرای سریع‌تر و روان‌تر روی گوشی‌های هواوی و آنر بهینه شده است.

پلتفرم رسمی ارائه‌ی اپلیکیشن‌های هواوی، جایگزینی جدید برای کاربران پلی استور گوگل است. هواوی AppGallery اکنون با فعالیت در بیش از ۱۷۰ کشور و ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان، به سومین فروشگاه جهانی اپلیکیشن‌ها تبدیل شده است و می‌تواند برنامه‌ها و خدمات اصلی را پوشش دهد.

هواوی AppGallery

ریچارد یو، مدیرعامل گروه محصولات تجاری هواوی در این ارتباط می‌گوید:

ما از حریم خصوصی کاربران حافظت خواهیم کرد و امنیت سایبری را به عنوان اولویت‌های اصلی کلیه فعالیت های تجاری خود قرار داده‌ایم و آن‌ها را به طور کامل در تمام محصولاتمان پیاده‌سازی می‌کنیم. ما همچنین دقیق‌ترین راه‌کارهای امنیتی اینترنتی و سایبری را در AppGallery استفاده کرده‌ایم.

هواوی صدها میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که پایه و اساس محکمی برای توسعه‌ی اکوسیستم این شرکت است. همراه با هسته‌ی سرویس‌های موبایلی هواوی (HMS Core)، که ظرفیت نرم افزارها و سخت افزارهای مختلف این شرکت را در معرض استفاده قرار می‌دهد، این شرکت چینی سعی دارد تا بهترین و مبتکرانه‌ترین تجربه کاربری را برای مشتریان خود فراهم کند.

اپلیکیشن‌هایی که از طریق فروشگاه هواوی AppGallery دانلود می‌شوند، برای استفاده در دستگاه‌های هواوی بهینه شده‌اند و قابلیت‌های باورنکردنی را به ارمغان می‌آورند. کلید فعال‌سازی این ویژگی Huawei HiAI،‌ یک پلتفرم هوش مصنوعی برای دستگاه‌های هوشمند است که منابع نرم افزاری و سخت افزاری را از دستگاه‌های مختلف جمع‌آوری می‌کند و تعامل متقابل بین آن‌ها را تسهیل می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. مطمئنم اگه نویسنده محترم یک بار از این برنامه استفاده کرده بود این مطلب رو منتشر نمیکرد
    Appgallery برای ایران در دسترس نیست (تحریمیم)، مگر اینکه با اکانت یه کشور دیگه وارد بشیم که حتی در اون صورت هم اکثر برنامه های کاربردی برای ما قابل دانلود نیست.