چگونه با وجود تحریم ایمیل یاهو جدید بسازیم

yahoo mail

در ماه های گذشته سرویس ایمیل کمپانی Yahoo برای امنیت بیشتر کاربرانش تایید هویت توسط شماره تلفن همراه را به موارد مورد نیاز در ثبت نام های جدید اضافه کرده است ، که در لیست پیش شماره های کشور ها ایران در بین آنها نیست.صاحبان این شرکت به بهانه مشکلات سیاسی ، ملت ایران را از استفاده از این سرویس ها محروم کرده اند ، اما ایرانی همیشه راهی برای عبور از مشکلات پیدا می کند .

در دنیای اینترنت امروز ، ابزار های اینترنتی از مهمترین کاربرد های این دنیای بزرگ است ، دنیای ای که توی اون زندگی میکنیم ! یکی از این ابزار مهم که امروزه جای نامه نگاری های قدیمی رو گرفته ، سرویس های پست الکترونیکی یا بقول معروف سرویس های ایمیل هست ، اغلب کاربران اینترنت از کاربران مبتنی گرفته تا حرفه ای نیاز به یک ایمیل یا پست الکترونیکی هستند ، چرا که در دنیای اینترنت برای استفاده از خدمات بسیاری از سایت نیاز به ثبت نام در اون ها هست که برای ثبت نام هم وجود یک ایمیل ضروری است ، در نگاهی دیگر امروز اغلب ارتباط ها برای ارسال مدارک و اسناد از طریق ایمیل انجام میگیرد.

شرکت های بسیاری هستند که خدمات ایمیل را به کاربران اینترنتی ارائه می دهند ، از قدیمی ترین سرویس های ایمیل ، سرویس ایمیل مایکروسافت Hotmail  ، Yahoo  ، Gmail ، AOL و بسیاری از شرکت های معتبر دیگر ! در این میان برخی از این شرکت ها از اطلاعات کاربرانشان سو استفاده می کنند ، از این موضوع که بگذریم ، گذران زندگی در این دنیای مجازی برای ایرانیان همیشه با مشکل روبرو هست ، کاربران مظلوم ایرانی در برخی از این سرویس ها با محرومیت هایی برخوردارند تنها به دلیل مشکلات سیاسی بین غرب و ایران ، در این میان در ماه های گذشته سرویس ایمیل کمپانی Yahoo برای امنیت بیشتر کاربرانش تایید هویت توسط شماره تلفن همراه را به موارد مورد نیاز در ثبت نام های جدید اضافه کرده است ، که در لیست پیش شماره های کشور ها ایران در بین آنها نیست ؛ صاحبان فاشیست این شرکت به دلیل مشکلات سیاسی ، ملت ایران را از استفاده از این سرویس ها محروم کرده اند ، اما ایرانی همیشه راهی برای دور زدن مشکلات پیدا می کند .

در این مقاله روشی را برای دور زدن تحریم یاهو برایتان آموزش خواهیم داد:

yahoo mail

برای عبور از این مشکل کاربران ایرانی عزیز می توانند با روش زیر اکانت جدیدی در یاهو ثبت نمایند ، برای اینکار ابتدا به آدرس ورود به بخش ایمیل بروید”mail.yahoo.com” پس از ورود به این صفحه در پایین صفحه همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، دو آیکون فیسبوک و جیمیل وجود داره ، به کمک این روش می تونید بدون هیچگونه مشکلی اکانت جدید در یاهو بسازید .

yahoo mail

برای ساخت اکانت جدید ابتدا روی آیکون گوگل همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید کلیک کنید ، پس از کلیک پنجره ای باز خواهد شد و از شما می خواهد وارد اکانت گوگلتان شوید(خوشبختانه ساخت اکانت گوگل در ایران هیچ مشکلی نداره ) پس از ورود به اکانت گوگل فرم عضویت در یاهو برای شما به نمایش داده خواهد شد (همانند تصویر زیر) بدون نیاز به وارد کردن شماره تلفن برای تایید هویت ، یعنی در این حالت شما بدون هیچ مشکلی می تونید فرم رو پر کرده و صاحب اکانت جدیدی در یاهو بشوید.

yahoo mail

امیدوارم که این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشه.لطفا نظرات خودتون را در این مورد با ما و دیگر مخاطبان گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

بروزرسانی :