دیجی کالا

بیش از ۵ میلیون ماسک بهداشتی در انبار دیجی کالا کشف شد

رئیس شعبه ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی از کشف بیش از ۵ میلیون ماسک بهداشتی در انبار دیجی کالا خبر داد و گفت این ماسک‌ها به‌زودی به بازار عرضه خواهند شد.

با شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران به دلیل جلوگیری از ابتلا به این ویروس خطرناک میزان تقاضا برای خرید ماسک افزایش پیدا کرد. در این راستا برخی از فروشندگان قیمت ماسک‌ها را افزایش دادند و برخی نیز دست به احتکار ماسک‌های بهداشتی زدند. با توجه به گزارش‌های زیادی که اخیرا مبنی بر احتکار ماسک‌های بهداشتی از سوی مردم ارائه شده است، گشت‌های تعزیرات افزایش پیدا کرده و در همین راستا رئیس شعبه ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی از کشف ۵ میلیون ماسک بهداشتی در انبار بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران یعنی دیجی کالا خبر داد.

احتکار ۵ میلیون ماسک بهداشتی در انبار دیجی کالا

ضاربیان، رئیس شعبه ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه ایران کالا اعلام کرد:

با استعلامی که از وزارت بهداشت انجام دادیم دیجی کالا حق عرضه و فروش ماسک را نداشته است و این حجم از ماسک‌های کشف شده هم مصداق احتکار و هم عرضه خارج از شبکه است.

رئیس شعبه ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی در ادامه بیان کرد از سایر انبارها نیز بازدید انجام خواهد شد و اگر تخلفی رویت شود، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. وی در خصوص سرنوشت ماسک‌های کشف شده نیز بیان کرد این کالاها برای عرضه در بازار به مراکز مجاز تحویل خواهد شد و همچنین با صاحبان آن نیز برخورد قانونی انجام می‌شود.

گفتنی است این گزارش در صداوسیما نیز پخش شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. مردم بزرگوار بیاین دیجی کالار ا تحریم کنیم خواهشا” انصافا” وجدانا”
    چون در این جانورا اثری از انسانیت نیست حتی یک سر سوزن

  2. چطور قبل از شیوع بیماری میتونسته بفروشه ولی بعدش احتکار کزدن چرا با جون ملت بازی میکنن متاسفانه دیجیکالا تمام سهامدا انش از دولتیای کله گنده هستند و پوست کلفت. کل ایران کمر بسته به قتلعام ملت ایران عجیبه در این شرایط که دیجیکالا میاونست محبوب بشه منفور شد. و قطعا اکانتهای خرید خودمو حذف و این پیام به همه خواهم داد

  3. چرا توی ویدیو هیچ اشاره ای ب نام دیجی کالا نشد؟

  4. الموت لأمریکا DOWN WITH usa مرگ بر امریکا

    إلاهی درد و بلای ملّت بخوره به جون هرچی محتکر و گران‌فروشه إن‌شاءالله

  5. خوشم میادمابه خودمونم میزنیم😐😐