اپیسر

آشنایی با دستگاه‌های کنترل از راه دور DBS Cloud Edition Unlocks Industry 4.0 اپیسر

دستگاه‌های کنترل از راه دور DBS Cloud Edition Unlocks Industry 4.0 اپیسر به دلیل قابلیت‌های متعدد خود تحول دیجیتالی بسیاری از صنایع را ممکن خواهند ساخت.

همزمان با بلوغ صنعت چهارم، تقاضا برای تجهیزات محاسباتی و ذخیره‌سازی در جهان رو به افزایش است و مدیریت، ذخیره‌سازی و سرعت انتقال داده‌ها به کانون اصلی توجه تبدیل شده است.

آشنایی با جدیدترین نوآوری اپیسر

جدیدترین نوآوری Apacer، یعنی Double-barreled Solution: Cloud Edition، همچنان که به پیشرفت هوش صنعتی کمک می‌نماید، تحول دیجیتالی بسیاری از صنایع را نیز ممکن می‌سازد. این موضوع یک راه حل عالی برای مدیریت دستگاه های کنترل از راه دور (RDM) را فراهم می‌کند، به طوری که می‌توان وضعیت تجهیزات و منابع موجود یک کارخانه را در هر زمان کنترل کرد.

اپیسر

این نوآوری با برند اپیسر و عنوان Double-barreled Solution یا DBS آغاز به کار نمود، که با توجه به دو مولفه مجزای آن نامگذاری شده است. اولین مورد CoreAnalyzer2 بود، ابزاری برای ضبط، در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل دقیق رفتار پلتفرم همچنین برای درک اینکه کدام SSD و سیستم عامل برای نرم افزارهای کاربر مناسب تر است.

دوم SSDWidget 2.0، یک راه حل نظارت هوشمند که می‌تواند وضعیت سلامت چندین SSD را در زمان واقعی کنترل کند و به طور موثری پایان عمر یک محصول را پیش بینی نماید. نتیجه ترکیبی این دو مولفه به این معنی است که SSD‌ها از عمر طولانی‌تر و عدم خرابی بیشتری برخوردار خواهند شد.

اپیسر

پس از گذشت زمان کوتاهی از معرفی بین‌المللی Double-barreled Solution، اپیسر با رهبر کامپیوتر جهانی صنعتی Advantech، توسعه دهنده سیستم عامل مدیریت دستگاه‌های WISE-PaaS / DeviceOn IoT همکاری نموده و نتایج عالی فراوانی به دست می‌آورد.

اپیسر

دستگاه‌های شبکه ای Advantech به لطف فراهم نمودن داشبوردی خوانا، امکان نظارت و مدیریت از راه دور را در یک نگاه را فراهم می‌کند. پیام‌های هشدار دهنده علاوه بر پیام‌های متنی استاندارد و ایمیل می‌توانند از طریق برنامه‌های ارتباطی محبوب مانند WhatsApp ، LINE و WeChat ارسال شوند. این امر امکان نظارت بر دستگاه‌های شبانه‌روزی را در هر جای دنیا فراهم نموده و می‌تواند به طور قابل توجهی هزینه‌های کار و نگهداری را کاهش دهد. در این رابطه، کاربران از یک بستر ابری انعطاف‌پذیرتر بهره برده و مطمئنا از ادغام محصول و تنوع آن نیز سود می‌برد.

Double-barreled Solution :Cloud Edition با رونق یافتن AIoT و G5 در سراسر جهان محبوب‌تر شده و تولیدکنندگان در همه کشورها مزایای اتوماسیون کارخانه‌ها و مدیریت دستگاه‌های کنترل از راه دور را کشف می‌نمایند. Apacer با توجه به پایه و اساس قوی خود در زمینه ذخیره سازی صنعتی و با همکاری Advantech به مشتریان کمک می‌کند تا کنترل فرایند سیستم را به ساده ترین روش ممکن انجام دهد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. Double-barreled Solution = راه حلّ دو مخزن

    * هشدار: احتمال جاسوسکی ابرها خیلی زیاده!