اینترنت رایگان

بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی تا ۷ فروردین ۹۹ تمدید شد

قرار بود بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت تا پایان سال به کاربران ارائه شود، اما اکنون وزیر ارتباطات از تمدید مهلت استفاده از آن تا ۷ فروردین ۹۹ خبر داده است.

ویروس کرونا در کشور باعث شد تا بسیاری از مردم برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس خطرناک خود را در خانه‌ها قرنطینه کنند و برای گذراندن اوقات فراقت خود به استفاده از فضای مجازی روی آورند که همین موضوع مصرف زیاد اینترنت را به همراه داشت. در همین راستا مدتی قبل محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه شخصی توییتری خود از ارائه بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی برای کاربران اینترنت ثابت تا پایان سال خبر داد.

تمدید بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی تا ۷ فروردین

افزایش شدید مصرف اینترنت باعث شد تا کاهش سرعت و کیفیت اینترنت نارضایتی بسیاری از کاربران را به همراه داشته باشد. در همین راستا وزیر ارتباطات از افزایش ظرفیت شبکه برای ارتقای کیفیت اینترنت مصرفی کاربران خبر داد. همچنین وزیر ارتباطات در صفحه شخصی توییتری خود نوشت تا به امروز شرکت‌های مخابرات ایران، آسیاتک، های وب و پارس آنلاین هدیه‌های ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت خود را برای کاربران تا ۷ فروردین ۹۹ تمدید کردند. وی افزود اپراتورهای ایرانسل و مبین نت هم بسته‌های اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی خدمات اینترنت  TD-LTE خانگی خود را تا ۷ فروردین ۹۹ برای کاربران خود تمدید کردند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. بابا جان نخواستین شما همون سرعت سابق رو برگردونین این حجم از اینترنت پیش کش خودتون

  2. والا پیشگمان که تمدید نکرده بعدم سرعتش خیلی بده

  3. وای نه😭😭😭😭
    بابا به کی بگیم نمیخوایممممممم،به مولا این ۱۰۰ گیگ شما سرعتش زیر یک مگابایته، لحظه شماری میکردیم یجوری تموم بشه الان دوباره تمدیدش کردن😠

  4. به نظرم یکی از معدود دولتمردانی که تا جای ممکن قدمی برای مردم برداشته وزیر محترم ارتباطات هست ، طرفدار هیچ حزب و جناح خاصی نیستم که از کسی جانبداری کنم لذا از آقای آذری جهرمی و تمامی دست اندرکاران همچنین از مسئولان گجت نیوز متشکرم