اینترنت رایگان

بسته اینترنت رایگان 100 گیگابایتی تا 7 فروردین 99 تمدید شد

قرار بود بسته اینترنت رایگان 100 گیگابایتی اینترنت ثابت تا پایان سال به کاربران ارائه شود، اما اکنون وزیر ارتباطات از تمدید مهلت استفاده از آن تا 7 فروردین 99 خبر داده است.

ویروس کرونا در کشور باعث شد تا بسیاری از مردم برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس خطرناک خود را در خانه‌ها قرنطینه کنند و برای گذراندن اوقات فراقت خود به استفاده از فضای مجازی روی آورند که همین موضوع مصرف زیاد اینترنت را به همراه داشت. در همین راستا مدتی قبل محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه شخصی توییتری خود از ارائه بسته اینترنت رایگان 100 گیگابایتی برای کاربران اینترنت ثابت تا پایان سال خبر داد.

تمدید بسته اینترنت رایگان 100 گیگابایتی تا 7 فروردین

افزایش شدید مصرف اینترنت باعث شد تا کاهش سرعت و کیفیت اینترنت نارضایتی بسیاری از کاربران را به همراه داشته باشد. در همین راستا وزیر ارتباطات از افزایش ظرفیت شبکه برای ارتقای کیفیت اینترنت مصرفی کاربران خبر داد. همچنین وزیر ارتباطات در صفحه شخصی توییتری خود نوشت تا به امروز شرکت‌های مخابرات ایران، آسیاتک، های وب و پارس آنلاین هدیه‌های 100 گیگابایتی اینترنت ثابت خود را برای کاربران تا 7 فروردین 99 تمدید کردند. وی افزود اپراتورهای ایرانسل و مبین نت هم بسته‌های اینترنت 100 گیگابایتی خدمات اینترنت  TD-LTE خانگی خود را تا 7 فروردین 99 برای کاربران خود تمدید کردند.

۴ دیدگاه

  1. بابا جان نخواستین شما همون سرعت سابق رو برگردونین این حجم از اینترنت پیش کش خودتون

  2. والا پیشگمان که تمدید نکرده بعدم سرعتش خیلی بده

  3. وای نه😭😭😭😭
    بابا به کی بگیم نمیخوایممممممم،به مولا این 100 گیگ شما سرعتش زیر یک مگابایته، لحظه شماری میکردیم یجوری تموم بشه الان دوباره تمدیدش کردن😠

  4. به نظرم یکی از معدود دولتمردانی که تا جای ممکن قدمی برای مردم برداشته وزیر محترم ارتباطات هست ، طرفدار هیچ حزب و جناح خاصی نیستم که از کسی جانبداری کنم لذا از آقای آذری جهرمی و تمامی دست اندرکاران همچنین از مسئولان گجت نیوز متشکرم

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*