ارسال پیام دایرکت اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت تازه‌ای را برای ارسال پیام دایرکت آزمایش می‌کند

ظاهرا قابلیت آزمایشی دیگری در حال اضافه شدن به اینستاگرام (Instagram) است که امکان ارسال پیام دایرکت محوشونده را فراهم می‌سازد.

هفته گذشته، افشاگر حوزه فناوری «جین منچان وانگ» خبر داد که به زودی مخفی کردن برخی استوری های اینستاگرام از کاربران مشخص امکان‌پذیر خواهد شد. حالا او از قابلیت تازه‌ای پرده برداشته که به ارسال پیام دایرکت اینستاگرام مرتبط است؛ در واقع حالتی برای حذف شدن خودکار پیام‌ها!

کندوکاو وانگ روی کدهای اپلیکیشن اینستاگرام نشان می‌دهد که در این حالت، پس‌زمینه به رنگ مشکی درمی‌آید (مشابه آنچه که در حالت ناشناس گوگل کروم دیده‌ایم)؛ اما به محض خروج از این حالت، پیام‌های ارسالی هم به طور خودکار ناپدید خواهند شد. هنوز نام رسمی قابلیت جدید فاش نشده؛ اما وانگ آن را حالت پیام‌های محوشونده (disappearing messages mode) نامیده است.

مقامات اینستاگرام هم تایید کرده‌اند که چنین قابلیتی در دست آزمایش قرار دارد:

ما همواره در جستجوی راه‌های تازه‌ای برای بهبود تجربه پیام‌رسانی هستیم. این قابلیت خاص در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به صورت عمومی تست نمی‌شود.

با این اوصاف، هنوز مشخص نیست که آیا امکان ارسال پیام دایرکت محو شونده برای عموم کاربران فراهم خواهد شد یا خیر؟ اما اگر این اتفاق بیفتد، شاید به کار خیلی‌ها بیاید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

۲ دیدگاه

  1. ایده خیلی خوبیه از یه طرف اگه این اتفاق بیفته سو استفاده های زیادی ام میشه کرد
    در کل در نوع خود حالب بود
    بهتره که این قابلیت زود تر اضافه بشه

  2. ایده خیلی خوب و کاربردیه👌