همراه اول و ایرانسل

همراه اول و ایرانسل از کاربران روبیکا تقدیر کردند

اپراتور همراه اول و ایرانسل به دلیل استقبال گسترده کاربران از خدمات اپلیکیشن روبیکا با انتشار اطلاعیه‌ای مشترک از مشارکت این کاربران قدردانی کردند.

طی روزهای گذشته میزان استقبال کاربران از خدمات اپلیکیشن روبیکا به صورت گسترده‌ای افزایش پیدا کرد و در همین راستا روابط عمومی‌های دو ‌اپراتور بزرگ تلفن همراه کشور یعنی همراه اول و ایرانسل با انتشار اطلاعیه‌ای مشترک از مشارکت کاربران تقدیر کردند.

اطلاعیه مشترک همراه اول و ایرانسل

متن اطلاعیه مشترک دو اپراتور بزرگ کشور به شرح زیر است:

ضمن عرض تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه به کاربران عزیز روبیکا و آرزوی سلامتی برای آحاد ملت شریف ایران در سال جدید، بدین وسیله مراتب سپاس و تقدیر خود را بابت استقبال و مشارکت گسترده شما عزیزان در سوپراپلیکیشن «روبیکا» به عنوان یک پلتفرم کاملا بومی، تقدیم می داریم. همانگونه که مستحضرید، روبیکا حاصل همکاری و سرمایه گذاری مشترک دو اپراتور بزرگ تلفن همراه کشور است و استقبال گسترده هموطنان عزیزمان و ثبت رکورد مشارکت بیش از ۳۵ میلیون نفر در استفاده از خدمات دیجیتال این سوپر اپلیکیشن، بی شک بزرگترین سرمایه روبیکا است.

همراه اول و ایرانسل به عنوان دو اپراتور بزرگ تلفن همراه کشور با همراهی شما عزیزان تحقق شعار «ما می توانیم» را در محصول ایرانی مشترک خود مشاهده می نمایند و در روزهای پیش رو در قالب گزارش های تفکیکی رکوردهایی کم نظیر از میزان مشارکت مردمی که توسط شما عزیزان ثبت شده است، ارائه خواهد شد. مجددا مراتب سپاس خود را به محضر شما گرامیان تقدیم می داریم.

اداره کل ارتباطات همراه اول

اداره کل روابط عمومی و ارتباطات سازمانی ایرانسل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. نرم افزار خوبیه اما به شرطی که بعدا نیان بگن که اطلاعات اش درز کرده و …