کیت تست کرونا

ال جی پنجاه هزار کیت تست کرونا به اندونزی اهدا کرد

با شیوع ویروس کووید-۱۹، کمپانی کره‌ای ال جی به تازگی پنجاه هزار کیت تست کرونا به کشور اندونزی اهدا کرد.

کمپانی ال جی به تازگی پنجاه هزار کیت تست کرونا به کشور اندونزی اهدا کرد. این اهدا در پاسخ به درخواست دولت اندونزی در پی کمبود کیت مذکور در این کشور صورت گرفت. ال جی ارسال این کیت‌ها را از اوایل ماه مارچ (ماه پیشین میلادی) آغاز و این روند به تازگی تکمیل شد.

کیت‌های شناسایی ویروس کرونا توسط چهار زیرشاخه ال جی شامل LG Chem (بخش تولید کننده مواد شیمیایی و البته باتری)،‌ LG Innotek (سازنده قطعات الکترونیکی همچون ماژول‌های مختلف،‌ تیونر و …)،‌ LG Electronics (سازنده وسایل الکترونیکی و الکتریکی) و LG International تامین شده‌اند.

کیت تست کرونا

ناگفته نماند LG International زیر شاخه فعال در عرصه‌های بازرگانی، انرژی، صنایع غذایی و درمانی، ساخت و ساز صنعتی، استخراج و معدن کاری، فناوری اطلاعات و تجهیزات مخابراتی و… است.

کمپانی خوشه‌ای ال جی که در کره به آن‌ها چایبول گفته می‌شود،‌ چندین کارخانه در اندونزی دارد. ال جی در کارخانه‌های اندونزیایی خود لوازم خانگی شامل تلوزیون، تجهیزات تهویه مطبوع، یخچال و… تولید می‌کند.

اندونزی بیش از ۲۷۳ میلیون نفر جمعیت داشته و از نظر تراکم جمعیت در جایگاه ۸۳ بین کشورها قرار دارد. تا تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۰، آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به ۱۶۷۷ نفر رسید که از این تعداد ۱۰۳ نفر بهبود ۱۵۷ نفر جان باختند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه