بازار خودرو

بازار خودرو کشور به دلیل ویروس کرونا همچنان تعطیل است

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت اعلام کرد با توجه به شیوع ویروس کرونا بازار خودرو کشور همچنان به صورت کامل تعطیل است.

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت اعلام کرد بازار خودرو کشور همچنان تعطیل بوده و تمام نمایشگاه‌ها نیز فعالیت خود را متوقف کرده‌اند. وی افزود قیمت خودروها نیز همانند قیمت قبل از عید است و در وضعیت فعلی هیچ فردی به دنبال خرید خودرو یا جایگزین کردن آن نیست. سعید موتمنی تاکید کرد هر نوع قیمتی که در شرایط فعلی اعلام می‌شود را نباید پذیرفت؛ چراکه در حال حاضر بازار تعطیل است و هیچ نوع خرید و فروشی صورت نمی‌گیرد.

تعطیلی بازار خودرو همچنان ادامه خواهد داشت

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو در ادامه بیان کرد اگر در شرایط فعلی که ویروس کرونا همچنان در حال گسترش است حتی فعالیت‌های اقتصادی نیز از سر گرفته شود، بازهم افراد خواهان خرید و فروش خودرو نخواهند بود و شواهد حاکی از آن است این وضعیت تا ریشه‌کن شدن کامل کروناویروس همچنان ادامه خواهد داشت. سعید موتمنی خاطرنشان کرد با توجه به وضعیت فعلی بهتر است سازمان امور مالیاتی برای این صنف در بازه سه ماهه بهمن ۹۸، اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ بخشودگی در نظر بگیرد؛ چراکه نمایشگاه‌های خودرو در سال ۹۸ با رکود مواجه بودند و این رکورد با شیوع کرونا تشدید شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. از همه چیز دارن به نفع خودشون استفاده
    بازار ماشین قبلا ام تقریبا تعطیل بود
    کاش میشد مثل قیمت گوشی ها که پایین اومده قیمت خودرو ام پایین بیاد

  2. یه جوری از این کرونا واسه عامل تعطیلی استفاده میکنن خود ویروس شاخکش ریخته
    قبل اسفند و بهمن بازار خودرو تقریبا همین شکلی بود و خریدفروشی نبود بازار خارجی خیلی عجیبه هرکس یه قیمت میده و واقعا دیگه بازه قیمتی وجود نداره خرید بدون کارشناس هم با حماقت تفاوتی نداره

  3. کاش این تعطیلی یه تأثیری توی کاهش قیمت‌ها داشته باشه اما این کرونا همه چی بهم ریخت الا قیمت ای خودرو های بی کیفیت ایرانی