هیوندای سانتافه 2021

تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه 2021 فیس لیفت منتشر شد

تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه 2021 منتشر شد که طبق آنها مدل فیس لیفت Santa Fe با به‌روزرسانی‌های اندکی همراه خواهد بود.

مدتی قبل پس از انتشار تصاویر جاسوسی متعدد شاهد معرفی نسل جدید کیا سورنتو 2021 بودیم و اکنون یک شرکت کره‌ای دیگر قصد دارد مدل فیس لیفت هیوندای سانتافه را معرفی کند. در همین راستا شاهد انتشار تصاویر جاسوسی سانتافه هستیم که این تصاویر از ارتقا این شاسی بلند محبوب کره‌ای نسبت به مدل فعلی حکایت دارند.

بررسی تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه 2021

هیوندای سانتافه 2021

شرکت هیوندای خودرو سانتافه را بر پایه همان پلتفرم سورنتو به تولید می‌رساند، اما طراحی این دو خودرو با یکدیگر بسیار متفاوت است. همانند پالیسید و تلوراید، سانتافه و سورنتو نیز در ظاهر تفاوت‌های زیادی دارند. در حال حاضر عکاسان حوزه خودرو موفق شدند از مدل استتار شده سانتافه در حال انجام تست زمستانی عکسبرداری کنند.

هیوندای سانتافه 2021

استتارهای متعدد روی بدنه مانع رویت جزئیات می‌شود، اما در همین تصاویر نیز رینگ‌های جدیدی به چشم می‌خورند که احتمالا در مدل‌های فول‌تر قابل سفارش خواهد بود. در نمای جلو طراحان از همان طراحی جداگانه چراغ‌ها استفاده خواهند کرد و چراغ‌های عقب نیز همانند مدل فعلی خواهند بود. البته برای چراغ‌های جلو و عقب بازنگری‌هایی در نظر گرفته می‌شود. هیوندای برای فیس لیفت شاسی بلند محبوب خود از سپرهای جدید استفاده خواهد کرد.

هیوندای سانتافه 2021

با توجه به معرفی نسل جدید کیا سورنتو، انتظار می‌رود سانتافه به موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری با قدرت 290 اسب بخار مجهز شود. همچنین برای آن نسخه‌های هیبریدی و پلاگین هیبریدی نیز عرضه می‌شود. انتظار می‌رود موتور دیزلی هیوندای سانتافه برای بازارهای اروپایی در نظر گرفته شود. به طور کلی تا معرفی رسمی این خودرو باید منتظرم بمانیم تا مشخصات بیشتری از فیس لیفت هیوندای سانتافه منتشر شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. تصاویر که اصلا چیزی معلوم نیست این چجور جاسوسی هستش

  2. مگه سانتافه همین سال ۲۰۱۹ معرفی نشد؟چرا الان دارن فیس لیفت میدن😐

  3. سانتافه تو بازار ایران طررفدارای زیادی داره و فروش خوبی هم داشته خصوصا نسل دومو سوم سانتافه ، نسل چهارم هم که فعلا بخاطر ممنوعیت واردات خودرو به کشور وارد نشده

  4. چ طراحی مزخرفی داره