وام یک میلیونی

یارانه ثبت نام کنندگان وام یک میلیونی قطع می‌شود؟

برخی از رسانه‌ها به اشتباه سایت refahi.ir را برای دریافت وام یک میلیونی معرفی کردند، اما این سایت برای اهدا و انصراف از دریافت یارانه بود. از این رو آیا یارانه ثبت نام کنندگان در این سایت قطع می‌شود؟

دولت برای جبران بخشی از خسارات مردم به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا تسهیلاتی را به مبلغ ۱ میلیون تومان در نظر گرفت، اما اخیرا برخی از رسانه‌ها به اشتباه سایت refahi.ir را به عنوان سامانه‌ای برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی اعلام کردند که بر خلاف ادعای این رسانه‌ها، سایت refahi.ir برای اهدا و انصراف از دریافت یارانه در نظر گرفته شده است. به این ترتیب در رسانه‌ها اعلام شد که بسیاری از افراد به اشتباه از دریافت یارانه خود انصراف دادند. از این رو این سوال مطرح می‌شود که آیا یارانه این ثبت نام کنندگان قطع می‌شود یا خیر؟

یارانه ثبت نام کنندگان وام یک میلیونی قطع نمی‌شود

اشتباه در اعلام سایت ثبت نام وام یک میلیون تومانی در شرایطی اتفاق افتاد که محمدباقر نوبخت در خصوص چگونگی دریافت این وام گفته بود متقاضیان برای بهره‌مندی از این وام باید در یک سایتی ثبت نام کنند، اما برخی از رسانه‌ها از این موضوع برداشت اشتباهی داشتند و سایت refahi.ir را سایت ثبت نام تسهیلات ۱ میلیون تومانی معرفی کردند.

سازمان هدفمندی یارانه‌ها برای آن دسته از افرادی که به اشتباه به سایت refahi.ir مراجعه و گزینه اهدای یارانه را انتخاب کردند با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد جای هیچگونه نگرانی نیست و یارانه این افراد قطع نخواهد شد.

طبق اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه‌ها مقرر شد تا پس از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت نام متقاضیان، جزئیات ثبت نام برای تسهیلات یک میلیون تومانی از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. هر کس این ۱ میلیون تومان رو ثبت نام نکنه، قطعا یارانه وی به زودی قطع میشه! چون دولت دیگه نمی تونه پولش رو برگردونه! هههههههه

  خاک بر سر دولت! نه
  خاک بر سر سیستم! نه
  خاک بر سر خود بدبختمون!!!!!!!!!!، چون از ماست که بر ماست!!!

  باید گریست

  با سپاس

 2. این ١میلیون وام بخوره تو سرشون عوضى ها این پول سرمایه ایرانه و باید بیشتر از این مبلغ ب مردم ایران (رایگان) داده بشه اونم تو این وضعیت اسفناک کرونایى بد میخواهید این چندرغاز رو از مردم پس بگیرید.

 3. اینقدر مردم ما عجله دارن ..تا نوبخت گفت سایت رفاهی، همه ملت سرازیر شدن ثبت نام کنند…بخاطر یه میلیون افتادن تو چاله..حالا خواب خوراک ندارن یبار یارانه ما قطع نشه…عجب ازدست روزگار

 4. خود اخبار صدا سیما اعلام کرد همین سایتو !!!! کلاه برداری میکنن تو روز روشن !!!

 5. کدوم رسانه ها؟؟؟؟؟؟
  چرا ماست مالی میکنید؟؟؟؟؟
  مگه خود نوبخت این سایت رو تو تلویزیون اعلام نکرد؟