ماجرای مردی که برای درمان کمر درد اسپرمش را به خودش تزریق می‌کرد!

ماجرای مردی که برای درمان کمر درد اسپرم به خودش تزریق می‌کرد!

درمان کمر درد با تزریق اسپرم؛ این هدف مردی 33 ساله اهل ایرلند بود که قصد داشت درد کمر خود را با روشی عجیب و غریب و حتی خنده‌دار معالجه کند؛ با گجت نیوز همراه باشید!

در این مطلب قصد داریم تا با داستان عجیب و غریب مردی ایرلندی آشنا شویم که برای درمان کمر درد هر ماه اسپرمش را به خودش تزریق می‌کرد؛ با ما همراه باشید.

درمان کمر درد با اسپرم

مدتی پیش یک مرد 33 ساله ایرلندی پس از بلند کردن اشیا سنگین، به خاطر درد شدید در قسمت پایینی کمرش به بیمارستان دوبلین ایرلند مراجعه کرد و کادر درمانی در جریان چکاپ بدنی، متوجه یک عفونت زیرپوستی در دست راست شخص شدند که به شکل ورم و قرمزی پوست نمایان بود.

وقتی پرسنل بیمارستان در مورد مشکل دست مرد از او پرس و جو کردند، بیمار گفت که درد کمر مدت‌ها او را اذیت می‌کرده و چند وقتی است که هر ماه، مقداری از اسپرمش را با سرنگ به داخل عضلات و رگ‌های دست راستش تزریق می‌کند. حتی شنیدن این ایده باعث تعجب هر شخص عاقلی می‌شود، اما این‌طور که به نظر می‌رسد مرد ایرلندی مدتی پیش ایده نبوغ آمیز درمان کمر درد با تزریق وریدی و عضلانی منی را عملی کرده بود.

مقاله مربوط به این پرونده عجیب پزشکی در ژورنال “Irish Medical Journal” منتشر شده و همان‌طور که دانشمندان در مقاله اظهار کرده‌اند، مرد ایرلندی برای مدت 18 ماه، هر سی روز یک سرنگ از اسپرمش را به خودش تزریق می‌کرده و با شدیدتر شدن دردش در هفته‌های قبل از مراجعه به بیمارستان، دوز تزریق را افزایش داده است!

پزشکان با مشاهده وضعیت بیمار و برای روشن‌تر شدن موضوع تقریبا تمامی منابع پزشکی و غیرپزشکی موجود بر روی اینترنت را زیر رو کردند تا نمونه‌ای از درمان کمر درد با تزریق اسپرم پیدا کنند و یا حداقل، نوعی خاصیت درمانی برای وارد کردن این مایع به عضلات و رگ‌های بدن بیابند.

ماجرای مردی که برای درمان کمر درد اسپرمش را به خودش تزریق می‌کرد!

با اینکه تنها در سال 1945 موردی از تزریق منی به شکل زیرپوستی در موش‌ و خرگوش‌ گزارش شده بود، تاکنون هیچ پزشکی گزارش نکرده که برای درمان هر نوع مشکل پزشکی خاصی از تزریق اسپرم استفاده شده است. البته مواردی بوده که محققان برای پژوهش در مورد حساسیت به مایع منی، مقادیر فوق‌العاده ریزی از این مایع را به زیر پوست تزریق کردند تا وضعیت آلرژی را بررسی کنند؛ اما همان‌ گونه که اشاره شد کاهش درد و مخصوصا، درد کمر با این روش در نوع خود ایده‌ای دیوانه‌وار و منحصر به فرد است!

مطمئنا داستان مرد ایرلندی به همین‌جا ختم نمی‌شود و حتما دلیل خاصی دارد که این شخص به فکر چنین کار عجیبی افتاده، اما مدت کوتاهی پس از درمان کمردرد بیمار و تزریق آنتی‌بیوتیک برای از بین بردن عفونت زیرپوستی، این شخص خودش را از بیمارستان مرخص کرد؛ بنابراین به نظر می‌رسد که داستان این ابتکار منحصر به فرد تا پیدا شدن مورد مشابه و یا بازگشت بیمار به بیمارستان، به جایی نخواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

 1. اسپرم از سیستم ایمنی بدن دوره و نسبت بهش تحمل داره،با مواجه شدن اسپرم با سیستم ایمنی آنتی بادی علیهش ساخته میشه که بهش میگیم ASA،که به مرور موجب ناباروری میشه،هیچ ایده خلاقانه ایی من به شخصه توش نمیبینم،این اطلاعات رو میشه از کتب پزشکی تخصص ایمونولوژی مطالعه کرد مثل ابوالعباس

 2. بعضی وقت ها بعضی ایده ها می زنه تو سر بعضی ها

  منم دلم می خواد به خودم سرکه تزریق کنم!

  با سپاس

 3. خداروشکر خیالم از کمردرد اینده راحت شد خودکفا شدیم دوستان

 4. داداش بازوت حامله شده
  خدا برات نگهش داره 😂😂😂😂

 5. خوب مشخص نشده فایده ای برای فرد داشته یا نه
  اخه این چه کاریه !!!