مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز

بهترین مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز – به روز رسانی شده در 6 دی 99

اگر به دنبال بهترین مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز/Clash of Clans هستید با ما همراه باشید تا استراتژی دفاعی دهکده‌تان در بازی را نونوار کنید.

محبوبیت بی حد و حصر کلش آف کلنز (Clash of Clans) سبب شده فنلاندی‌ها همواره قابلیت‌ها، نیروها و ساختمان‌های جدیدی به بازی اضافه کنند تا بازی از حالت سکون خارج شود. تاون هال 13 بالاترین سطح تاون هال در کلش آف کلنز محسوب می‌شود، بنابراین باید توجه ویژه‌ای روی مپ و نحوه چیدمان ساختمان‌هایتان داشته باشید. با ما و بهترین مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز در ادامه همراه شوید.

هرچند کسب تروفی در دفاع چندان کار راحتی نیست اما می‌توانید با انتخاب مپ مناسب از هدر رفتن منابعتان جلوگیری کنید. اما اگر هدفتان کسب تروفی بوده و برای منابع اهمیت چندانی قائل نیستید، می‌توانید با روش‌های مختلف حریف را فریب دهید. مپ‌های زیر با تمامی اهداف احتمالی بازیکنان سازگار بوده و شما می‌توانید مپ مد نظرتان را در دسته‌های وار، فارمینگ، تروفی یا هیبرید بیابید.

بهترین مپ های تاون هال 13 کلش آف کلنز : وار

حتما از اهمیت وار و جنگ‌های قبیله‌ای مطلع هستید و می‌دانید که حتی درصد تخریب دهکده‌ها نیز می‌توانند عامل برد یا باخت دهکده‌تان شوند. در مپ وار می‌توانید خلاقیتتان را نیز به خرج دهید و اگر فکر می‌کنید ساختمان‌ها در مکان ایده‌آل قرار ندارند، موقعیت برخی از آن‌ها را تغییر دهید.

بهترین مپ‌های تاون هال 13 کلش آف کلنز : فارمینگ

در مپ‌های فارمینگ توجه ویژه‌ای به حفظ منابع شده و حداقل منابع را از دست خواهید داد. اما در کفه خالی ترازو تروفی‌هایتان قرار می‌گیرند که احتمالا با شتاب زیادی سقوط می‌کنند. بهتر است از این مپ به صورت موقت و جهت جمع‌آوری منابع برای آپگرید نیرو یا ساختمان خاصی استفاده کنید.

بهترین مپ‌های تاون هال 13 کلش آف کلنز : تروفی

مپ‌های تروفی برای عاشقان برد در جنگ‌ها طراحی شده و در برخی مپ‌ها با فریب حریف و در تیررس قرار دادن برخی منابع می‌توانید تروفی کسب کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر زمان کافی برای جبران منابع از دست رفته در اختیار دارید ساختمان‌هایتان را به شیوه مپ‌های تروفی بچینید.

بهترین مپ‌های تاون هال 13 کلش آف کلنز : هیبرید

اگر می‌خواهید در کنار حفظ منابع، تروفی خوبی هم داشته باشید مپ هیبریدی می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. بدین ترتیب زمان مورد نیاز برای توسعه دهکده‌تان کاهش می‌یابد و راحتی بیشتری خواهید داشت.

شما می‌توانید با جست و جو در گجت نیوز مپ‌های سایر تاون هال و بیلدر هال‌ها را پیدا کنید تا در دهکده دوم نیز عملکردی خوب داشته باشید.