هدفون دور گردنی وان پلاس بالتس وایرلس زد

هدفون دور گردنی وان پلاس با نام Bullets Wireless Z معرفی شد

هدفون دور گردنی وان پلاس بالتس وایرلس زد – OnePlus Bullets Wireless Z با عمر باتری ۱۰ ساعته معرفی شد. در ادامه سایر مشخصات و قیمت این هدفون را مطالعه کنید.

مطابق انتظار، کمپانی وان پلاس در کنار گوشی‌های سری وان پلاس ۸، از هدفون دور گردنی جدید خود نیز رونمایی کرد. وان پلاس بالتس وایرلس زد با قیمت شگفت انگیز ۴۹.۹۵ دلاری روانه‌ی بازار خواهد شد.

پخش ۲۰ ساعته با وان پلاس بالتس وایرلس زد

شایعاتی که در مورد پخش ۲۰ ساعته با یک بار شارژ توسط این هدفون شنیده می‌شد نیز به واقعیت تبدیل شده است. به علاوه، پشتیبانی از فناوری شارژ Warp Charge بدان معناست که شما می‌توانید فقط با ۱۰ دقیقه شارژ هدفون خود، ۱۰ ساعت از آن استفاده کنید!

هدفون دور گردنی وان پلاس بالتس وایرلس زد

هدفون وان پلاس Bullets Wireless Z برای متوقف کردن و ادامه‌ی پخش موسیقی به صورت خودکار، زمانی که دو گوشی به یکدیگر وصل یا جدا باشند از کنترل‌های مغناطیسی استفاده می‌کند. این هدفون با یک ضربه گوشی‌های وان پلاس را شناسایی می‌کند و با دو ضربه می‌توانید بین دستگاه‌های جفت‌سازی شده جابجا شوید.

برخلاف مدل وایرلس ۲ که فقط در دو رنگ عرضه می‌شود، این مدل جدید به علاوه بر مشکی و صحرایی، در رنگ‌های آبی و سبز نیز عرضه خواهد شد.

هدفون دور گردنی وان پلاس بالتس وایرلس زد

وان پلاس هدفون خودش را با تأییدیه IP55 و چیپست بلوتوث ۵ همراه کرده است. به علاوه ۳ توگوشی سیلیکونی جایگزین و یک کابل شارژ USB تایپ C نیز در داخل جعبه‌ی آن قرار دارد.

هدفون دور گردنی وان پلاس بالتس وایرلس زد

اما وان پلاس برای پایین آوردن قیمت این هدفون درایورهای ۱۰ میلی‌متری که در مدل بالتس ۲ استفاده شده بود را قربانی کرده و به جای آن‌ها از درایورهای کوچک‌تر ۹.۲ میلی‌متری استفاده کرده است. وب‌سایت رسمی وان پلاس همچنین به حالت جدید کم تأخیر در بالتس وایرلس Z اشاره کرده است، اما در حال حاضر اطلاعاتی از آن در دست نیست. همچنین احتمال دارد وان پلاس برای کاهش هزینه‌ها، قید پشتیبانی این هدفون از Qualcomm aptX HD و نویزکنسلینگ cVc را نیز زده باشد. در این مورد نیز اطلاعاتی در دست ما نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*