اینترنت VDSL

اینترنت VDSL به 62 هزار مشترک مخابرات واگذار شد

وزیر ارتباطات از ایجاد ظرفیت وی دی اس ال برای 248 هزار مشترک خبر داد و گفت تا به امروز اینترنت VDSL به 62 هزار مشترک مخابرات واگذار شد.

یکی از روش‌های افزایش سرعت اینترنت خانگی جایگزینی VDSL به جای ADSL محسوب می‌شود که در شرایط فعلی شرکت مخابرات ایران این طرح را به اجرا در آورده است؛ ‌طرحی که به واسطه آن کاربران از اینترنتی با 4 برابر سرعت فعلی بهره‌مند خواهند شد. محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همین راستا عنوان کرد شرکت مخابرات ایران برای 248 هزار مشترک ظرفیت وی دی اس ال فراهم کرده است که تا به امروز 62 هزار سرویس VDSL به مشترکان مخابرات واگذار شده است.

واگذاری 62 هزار اینترنت VDSL به مشترکان

طبق اعلام وزیر ارتباطات تا به امروز 150 هزار مشترک مخابرات ایران در تهران برای ارتقای VDSL به جای ADSL درخواست داده‌اند که به 62 هزار کاربر مخابرات این سرویس ارائه شد. وی افزود اپراتور ثابت شاتل نیز برای 10 هزار مشترک خود خدمات اینترنت پرسرعت را در نظر گرفت که ظرف هفته آینده به مشترکان ارائه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. هر آشغالی رو بنام اینترنت به مردم قالب میکنن اگه اینی که شرکتهای ایرانی ارائه میدن اسمش اینترنته پس اونی که کشورهای کره جنوبی و اروپا ارائه میشه اسمش چیه؟!