واردات کالاهای IT

واردات کالاهای IT به حالت عادی برگشت

طبق اطلاعیه روابط عمومی اتحادیه فناوران از امروز مشکلات واردات کالاهای IT برطرف شد و ثبت سفارش کالاهای فناوری اطلاعات به حالت عادی برگشت.

اخیرا در مورد ممنوعیت واردات کالاهای فناوری اطلاعات به ویژه پردازنده‌ها به دلیل وجود نمونه داخلی در کشور خبرهایی منتشر شد که حواشی زیادی را به همراه داشت. بلافاصله پس از انتشار این اخبار محمد فرجی، رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در مورد مشکلات بسته شدن ثبت سفارش کالاهای ضروری IT مذاکراتی را آغاز کرد و اخیرا نیز با مهندس کیوان گردان، مدیرکل برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز جلسه‌ای را برگزار کرد که بر اساس آن مشکلات ثبت سفارش کالاهای فناوری اطلاعات برطرف شد و شرایط واردات این کالاها به حالت عادی برگشت.

جزئیات عادی شدن واردات کالاهای IT 

در همین راستا روابط عمومی اتحادیه فناوران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در خصوص بسته شدن ثبت سفارش کالاهای ضروری IT با مهندس یدالله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران مذاکراتی را به صورت تلفنی انجام داد و اخیرا نیز با کیوان گردان مدیر کل برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت جلسه‌ای را برگزار کرد و مشکلات و معایب این تصمیم را شرح داد.

پس از کنفرانس تلفنی رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با مهندس مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت تصمیم بر آن شد تا واردات و ثبت سفارش کالاهای IT به روال عادی برگردد. از این رو از امروز واردات این کالاها بدون هیچ مشکلی انجام خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*