والپیپرهای هواوی پی 40 - Huawei P40

والپیپرهای هواوی پی 40 از یخ‌های واقعی عکاسی شده‌اند!

اگر تصور می‌کردید والپیپرهای هواوی پی 40 – Huawei P40 توسط نرم افزارهای گرافیکی خلق شده‌اند، سخت در اشتباهید زیرا آنها عکس‌های گرفته شده از یخ‌های واقعی هستند!

تیم طراحان اصلی هواوی به تازگی ویدیویی از روند تولید والپیپرهای پیش‌فرض سری گوشی های هواوی P40 منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد تصور بسیاری از کاربران اشتباه بوده است. احتمالا شما هم مثل ما فکر می‌کردید که این تصاویر با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی و طراحی سه بعدی به دست آمده است، اما در کمال تعجب آنها در یک پروسه سخت و طاقت‌فرسا از تکه‌های یخ واقعی برای ساخت والپیپرهای هواوی پی 40 عکس گرفته‌اند.

والپیپرهای هواوی پی 40 - Huawei P40

این گروه روش‌های مختلفی را آزمایش کرده‌اند تا بتوانند حس یک لایه‌ی بسیار نازک از یخ را به مخاطب القا کنند. تصاویر مفهومی والپیپرهای هواوی پی 40 طراحی‌های بسیار مهندسی‌شده و الگوهای کاملا منحنی را به نمایش می‌گذاشت که باعث شده بود بسیاری تصور کنند این تصاویر توسط رندرهای کامپیوتری به وجود آمده‌اند. طراحان خلاق هواوی برای به دست آوردن این حالت، از قطرات بسیار کوچک آب بر روی یک تکه یخ استفاده کرده است تا این خطوط منحنی بسیار زیبا و فانتزی را خلق کند.

والپیپرهای هواوی پی 40 حاصل خلاقیت در ثبت ساده‌ترین سوژه‌ها

والپیپرهای هواوی پی 40 - Huawei P40

بعد از پاشیدن قطرات آب بر روی سطح یخ، پرتوهای نور را از زاویه‌های مختلف (و احتمالا در رنگ‌های متفاوت) به سمت سوژه تابانده شده است تا استایل‌های متنوعی را به دست بیاورند. همانطور که در تصویر متحرک می‌بینید این گروه خلاق حتی از شعله‌های آتش نیز برای شکل دادن به یخ و تغییر حالت آن استفاده کرده‌اند. در نگاه اول، حتی بسیاری از کاربران به دلیل ذات کاملا منحنی خطوط این والپیپرها تصور نمی‌کردند که آنها از سوژه‌های یخی گرفته شده، اما حالا که روند ساخت آنها برملا شده است، می‌بینیم که چگونه یک سوژه ساده می‌‌تواند با کمی خلاقیت و البته به‌کارگیری ابزار مناسب، به آثار برجسته هنری تبدیل شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. چه ایده ای باحالی چه جالب

  2. گوشیا واسه رقابت چه کارایی می‌کنن عجب