باقی مانده اینترنت همراه اول

استعلام باقی مانده اینترنت همراه اول و کد مانده بسته اینترنت همراه اول با چند روش ساده

استعلام باقی مانده اینترنت همراه اول و کد مانده بسته اینترنت همراه اول با چند روش ساده نظیر کد‌های دستوری USSD و اپلیکیشن همراه من قابل انجام است.

همراه اول گسترده‌ترین و اولین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران محسوب می‌شود که به دلیل خدمات مناسب توانسته است نگاه کاربران زیادی را به خود جلب کند. از این رو بسیاری از کاربران از سرویس‌های اپراتور همراه اول برای دسترسی به اینترنت پرسرعت استفاده کرده و بسته‌های اینترنتی مختلفی را از این اپراتور خریداری می‌کنند.

اگر از اینترنت موبایل استفاده می‌کنید حتما برایتان پیش آمده که بخواهید از باقیمانده بسته اینترنت سیم کارت خود آگاه شوید. در همین راستا همراه اول روش‌های مختلفی را برای استعلام باقیمانده بسته اینترنت سرویس‌های خود فراهم کرده است که در ادامه قصد داریم شما را با انواع این روش‌ها آشنا کنیم. گفتنی است این روش‌های استعلام از باقیمانده بسته‌های اینترنت برای مشترکان اعتباری و دائمی همراه اول یکسان است.

نحوه استعلام باقی مانده اینترنت همراه اول

۱.‌ استفاده از کد‌های دستوری USSD

مشترکان همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری یکی از کدهای ستاره ۱۰ ستاره ۳۲۰ مربع (#۳۲۰*۱۰*) یا ستاره ۱۰۰ ستاره ۱ مربع (#۱*۱۰۰*) از باقی مانده بسته‌های اینترنت خود مطلع شوند.

۲. مراجعه به سایت همراه اول

باقی مانده اینترنت همراه اول

مشترکان برای استفاده از این روش می‌بایست ابتدا به سایت همراه اول به آدرس اینترنتی my.mci.ir مراجعه کرده و در دو کادر مشخص شده شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنند. البته اگر قبلا ثبت نکرده‌اید باید در همین سایت مراحل ثبت نام را انجام دهید. پس از ثبت نام و ورود به سایت، در همان صفحه اصلی می‌توانید باقی مانده بسته اینترنت خود را مشاهده کنید.

۳. استفاده از پیامک

یکی دیگر از راه‌های استعلام از باقیمانده اینترنت استفاده از روش پیامک است که در این روش باید عدد ۳۲۰ یا ۰ را به سامانه ۸۰۸۰ همراه اول پیامک کنید. لازم به ذکر است اعداد ۳۲۰ یا ۰ را حتما به صورت لاتین ارسال کنید.

۴. استفاده از اپلیکیشن همراه من

باقی مانده اینترنت همراه اول

اپلیکیشن همراه اول با نام همراه من امکانی را برای مشترکان این اپراتور فراهم کرده است تا بتوانند به آسانی از باقیمانده بسته اینترنت خود مطلع شوند. برای دانلود این اپلیکیشن باید به سایت اصلی همراه اول مراجعه کنید. پس از نصب و وارد شدن به این اپلیکیشن، باید مراحل ثبت نام را انجام دهید تا از باقیمانده اینترنت بسته‌های خود آگاهی پیدا کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ممنون که کد ها رو گذاشتین

  2. همراه اپل بسته های قیمت مناسب و حجم مناسب اش رو حذف کرده و فقط حجم نامناسب ها رو باقی گذاشته