تولید هواوی

۹۰ درصد از خطوط تولید هواوی مجددا فعال شدند

شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی خطوط تولید بسیاری از شرکت‌ها شد، اما اکنون با کاهش محدودیت‌ها، ۹۰ درصد از خطوط تولید هواوی مجددا فعال شدند.

رن ژنگفی بنیان‌گذار شرکت هواوی به تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که شرکت هواوی در حال حاضر توانسته با رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی در مبارزه با ویروس کرونا، بیش از ۹۰ درصد از خط تولید خود را بازگشایی کند.

بازگشایی ۹۰ درصد از خطوط تولید هواوی

همچنین این شرکت روند تحقیق و توسعه خود در بخش‌های پیشرفته را نیز آغاز و اعلام کرده که در حال حاضر مهندسان هواوی در بخش‌های پیشرفته‌ای مانند توسعه فناوری مخابراتی ۶G و همچنین سطح‌های بالاتر فناوری ۵G مشغول به کار هستند.

بنا بر اعلام هواوی، این شرکت شرایط کار را برای بیش از ۲۰ هزار محقق، متخصص و مهندس ایجاد کرده تا در توسعه اهداف فناوری شرکت محدودیتی وجود نداشته باشد.

به گفته رن ژنگفی شرکت هواوی باید همواره خود را در شرایط کار سخت و سریع قرار دهد تا با وجود مشکلاتی که به واسطه تحریم‌های دولت آمریکا بر تجارت این شرکت ایجاد شده، روند رشد هواوی را با مشکل روبرو نکند.

تولید هواوی

طبق اعلام بنیان‌گذار هواوی، با وجود فشارهایی که روی این شرکت اعمال شده، جای نگرانی خاصی در زمینه تأمین مواد اولیه و قطعات وجود ندارد و هواوی تضمین می‌کند که تولید محصولاتش را با قدرت ادامه پیدا خواهد داد.

در ادامه مصاحبه، رن ژنگفی به محدودیت‌های دولت آمریکا اشاره کرده و معتقد است که کنار گذاشتن تراشه‌های ساخت شرکت‌های آمریکایی از محصولات هواوی به صورت کامل ممکن نیست. چرا که که با حذف محصولات آمریکایی، خود این شرکت‌ها نیز با مشکلات بزرگی مواجه می‌شوند و از دست دادن مشتری بزرگی مانند هواوی، ضربه اقتصادی بزرگی برای آن‌ها خواهد کرد. به گفته‌ی رن ژنگفی، این شرکت‌ها باید با تکیه به مباحث حقوقی و از طریق کسب گواهینامه‌های تجاری، مراوده‌های فناوری با هواوی را از سر بگیرند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. امان از سیاست های چین و دنیای سیاست

  2. سرعت پیشرفت کمپانی هواوی واقعا قابل ستایش و ستودنیه اونقدر خوب بودن که دارن اینقدر مشکل براش ایجاد میکنن

  3. مثل اینکه تحریم‌های آمریکا تاثیرش را از دست داده