جزیره خدمات هواوی

جزیره خدمات هواوی در مراکز خرید کوروش و ارگ آغاز به کار کرد

فعالیت جزیره خدمات هواوی در مراکز خرید کوروش و ارگ با هدف ارائه خدمات مطلوب به کاربران ایرانی محصولات Huawei آغاز شد.

هواوی به عنوان یکی از معتبرترین برندهای سازنده گوشی هوشمند در دنیا، تلاش روزافزونی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دارد. بخش بزرگی از این خدمات به وسیله ارائه محصولات با ارزش و ارتقا روزافزون آنها اتفاق می‌افتد. امری که با افزایش چشم‌گیر دارندگان گوشی‌های این شرکت بیش از پیش نمود عملی پیدا کرده است.

جزئیات جزیره خدمات هواوی

خدمات هواوی

توجه به خدمات پس از فروش و ارائه مناسب آن به مشتری‌ها، یکی از  اصل‌های مهم شرکت هواوی است. کاربران ایرانی محصولات هواوی می‌توانند با مراجعه به مراکز ارائه خدمات و نمایندگی‌های فروش Huawei به سرویس‌ها و امکانات پس از فروش دسترسی داشته باشند. علاوه بر این امکان مشاوره پیش از خرید با کارشناس‌های حاضر وجود دارد.

مراکز خدمات هواوی در دل بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین فروشگاه‌های خرید ایران مشغول به کار هستند و علاوه بر ارائه به‌روزترین محصولات هواوی امکان استفاده و تجربه کار با آنها مهیا شده است.

خدمات هواوی

ارائه خدمات نرم افزاری به مشتریان از جمله به‌روزرسانی و ارتقا نرم افزاری، دریافت و ارسال محصول به شعبه هواوی برای رفع ایراد سخت افزاری و اطلاع‌رسانی به مشتری در مورد وضعیت دستگاه در واحد خدمات پس از فروش، از جمله امکاناتی است که در مراکز فعال ارائه خدمات به مشتریان انجام می‌شود.

با آغاز به کار مراکز خدمات هواوی در فروشگاه‌های کورش و ارگ تهران، جزیره خدمات هواوی به مرور جای خود را در بسیاری از مناطق تهران باز خواهد کرد. علاوه براین، به زودی این مراکز در شهرهای بزرگ ایران مانند مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و اهواز افتتاح خواهند شد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. چقدر ام خوب شروع کرده

  2. چه جای خوبی ام رفته نمایندگی اش رو زده

Open

Close