ساخت اپل آی دی

آموزش ساخت اپل آی دی با شماره ایرانی بعد از محدودیت های جدید

در به روزرسانی جدید اپل، ساخت اپل آی دی با شماره ایرانی امکان‌پذیر نیست اما در آموزش ساخت Apple ID با شماره ایرانی بعد از محدودیت های جدید بازهم قادر به ساخت اپل آی در ایران خواهید بود.

روش ساخت حساب کاربری ویژه اپل به نام Apple ID در راستای افزایش امنیت با تغییرات جدیدی همراه شده و در حال حاضر تمامی کاربران در مراحل ساخت حساب کاربری اپل و برای دریافت کد تایید آن می‌بایست حتما شماره تلفن خود را وارد کنند، اما به دلیل مشکلات تحریمی در لیست کشورهای وبسایت اپل شاهد نام ایران نیستیم. از این رو کاربران ایرانی برای ساخت اپل آیدی با مشکل مواجه خواهند شد.

جزئیات تغییرات روش ساخت اپل آی دی

ساخت اپل آی دی

در گذشته کاربران برای ساخت اپل آی دی می‌توانستند با وارد کردن یک ایمیل معتبر کد تایید را دریافت کنند و کاربران ایرانی با مشکل مواجه نمی‌شدند، اما طبق به روزرسانی جدید شرکت اپل، کاربران باید حتما شماره تلفن همراه خود را وارد کنند تا به واسطه پیامک یا تماس تلفنی کد تایید را دریافت نمایند. این اقدام جدید اپل در راستای افزایش امنیت انجام شده و سطح امنیت حساب کاربران افزایش پیدا خواهد کرد، اما متاسفانه کاربران ایرانی با مشکل جدی مواجه می‌شوند.

البته آن دسته از کاربرانی که پیش از این موفق به ساخت حساب کاربری اپل بودند، می‌توانند از همان حساب قبلی برای محصولات جدید اپل استفاده کنند و این موضوع برای کاربران جدید به مشکلی بزرگ تبدیل شده است.

راه حل ساخت Apple ID برای کاربران ایرانی

با توجه به این که اپل تغییرات جدیدی را برای ساخت حساب کاربری خود به وجود آورده است، بسیاری از کاربران به کمک شماره‌های مجازی برای ساخت Apple ID استفاده می‌کنند که روش مناسبی برای کاربران ایرانی محسوب می‌شود، اما مشکلی که وجود دارد این است که شماره‌های مجازی فقط به مدت محدودی قابل دسترسی خواهند بود و پس از آن غیر فعال می‌شوند و به سایر افراد واگذار خواهند شد. از این رو روش دیگر این است که کاربرانی که خواهان ساخت حساب اپل آی دی هستند، از دوستان و آشنایان قابل اعتماد خود که ساکن خارج از کشور هستند کمک بگیرند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

 1. این کار شون واقعا ظلم و ستم در حق ماست

 2. واقعا وقت اش شده که دیگه ما ایفون نخریم و تحریم شون کنیم

 3. احتمالاً در هر کشور دیگری، تنها یکی از رفتارهای اپل علیه خریداران ایرانی کافی است تا محصولات این کمپانی را به طور کامل تحریم کنند و حتی دست به آیفون سوزی بزنند. اما اینجا همه چیز متفاوت است و برعکس برای گوشی‌های آیفون اپل سر و دست می‌شکنند و فرقی هم نمی‌کند یک فرد معمولی باشید، شاخ اینستاگرام یا نماینده مجلس شورای اسلامی! مهم این است که بخرم چون باکلاس است

  من برم یکی دوتا بخرم تا گرون تر نشده….

 4. الان من به سوال دارم
  متن و با دقت خوندم ولی متوجه نشدم
  خالا به عنوان مثال ما که اپل ایدی در حال حاضر داریم اگه بخوایم به گوشی دیگه بخریم میتونیم همین اول ایدی رو به اون منتقل کنیم پس دیگه این مشکل برای ما مطرح نیست و فقط برای اونایی که تازه و جدیدا میخوان وارد بشن و اپل ایدی بگیرن مطرح هست درسته؟؟؟

 5. بابا این مسخره بازی ها را تموم کنید برید یه گوشی اندروید بخرید