یخچال های ساید بای ساید سامسونگ

آشنایی قابلیت های ویژه یخچال های ساید بای ساید سامسونگ

یخچال های ساید بای ساید سامسونگ از قابلیت‌های ویژه‌ای چون سیستم خنک‌کنندگی دوگانه بهره می‌برند که در این مقاله شما را با این قابلیت‌ها آشنا می‌کنیم.

من به یک باور قطعی رسیده‌ام: «لوازم خانگی خوب ارتباط مستقیمی روی سلامت جسم و روح اعضای خانواده دارند» مخصوصا لوازمی شبیه یخچال که  آنقدر مهم هستند که اگر به درستی انتخاب شوند شبیه یک دکتر تغذیه هوشمندانه در سلامتی ما تاثیر گذارند. واضح‌تر بگویم بعد از خریدن یخچال ساید بای ساید سامسونگ به این نتیجه رسیدم که یخچال ما به طرز شگفت‌آوری در سلامتی و آرامش این روزهای ما سهم عمده‌ای دارد.

ویژگی‌های یخچال های ساید بای ساید سامسونگ

به شرط تازگی

یخچال های ساید بای ساید سامسونگ

مواد غذایی مفید، به ویژه سبزیجات و میوه‌ها دارای کاملترین مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز برای سلامتی بدن هستند اما به شرط تازگی! حالا شرایطی را تصور کنید که به خاطر رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامتی قادر نیستیم مانند گذشته، به سادگی و به دفعات زیاد برای خرید از خانه بیرون برویم. همین جا با چند چالش عمده روبه‌رو می‌شویم.

همیشه نگران میوه و سبزیجات بودم که چقدر زود در یخچال طراوت و تازگی خود را از دست می‌دهند و نمی‌توانند در این روزهای حساس ویتامین‌های لازم را به بدن برسانند و از سویی به خاطر رعایت نکات بهداشتی نمی‌شود دائم در مراکز خرید بود. اما این دغدغه برای یخچال‌های معمولی بود که در آنها هوا به صورت مشترک بین بخش یخچال و فریزر حرکت می‌کرد و رطوبت مواد داخل یخچال خیلی زود گرفته می‌شد.

یخچال های ساید بای ساید سامسونگ

یخچال های ساید بای ساید سری FSR سامسونگ مجهز به سیستم خنک‌کنندگی دوگانه (Twin Cooling) هستند. در این سیستم گردش هوای بخش یخچال و فریزر از هم جداست، در نتیجه رطوبت مواد داخل یخچال تا ۷۰ درصد حفظ می‌شود در حالی که در یخچال‌های معمولی رطوبت تنها تا ۳۰ درصد حفظ می‌شود. یعنی میوه‌ها و سبزیجات در سایدبای‌سایدهای سامسونگ تا دو برابر بیشتر تازه می‌مانند.

خنک‌کنندگی دوگانه ساید بای سایدهای سامسونگ خاصیت منحصر به فرد دیگری هم ایجاد می‌کند. با تفکیک هوای در حال گردش بخش فریزر از بخش یخچال، همان‌طور که مواد یخچال دارای رطوبت مناسب باقی می‌مانند. فضای فریزر کاملا خشک و فریز است و ایده‌آل‌ترین فضای ممکن برای نگهداری گوشت و مرغ فراهم می‌شود. به این ترتیب با این فناوری صدمه‌ای به بافت مواد پروتئینی وارد نمی‌شود، طعم و مواد مغذی اولیه خود را از دست نمی‌دهند و بوی آنها با یکدیگر ترکیب نمی‌شود. چه چیز لذت‌بخش تر از این که از سبزی سوپ فریز شده بوی ماهی به مشام نرسد.

پر وسعت با طراوت

یخچال های ساید بای ساید سامسونگ

حالا که خیالم از بابت تازه ماندن مواد غذایی و از ظرفیت یخچال راحت شده تعداد دفعات بیرون رفتن من و خانواده‌ام به شدت کم شده است. دیگر لازم نیست به بهانه خریدن سبزی و گوشت و مایحتاج خانه دائم به جاهای شلوغ و میوه فروشی و قصابی برویم. به صورت عمده خریدهایمان را انجام می‌دهیم و کار نگهداری و تازه نگه داشتن آن را به ساید بای ساید ۷۶۵ لیتری سامسونگ می‌سپریم.

کشوهای فریزر و بخش داخلی یخچال های ساید بای ساید سامسونگ به شکلی عمیق و جادار طراحی شده تا مشکلی از بابت جادادن حجم زیادی از میوه‌ها و مواد غذایی درون یخچال و فریز نداشته باشید .

ضمنا ساید ‌بای سایدهای سامسونگ از کمپرسور مدل دیجیتال اینورتر و سیستم خنک کنندگی دوگانه (Twin Cooling Plus) بهره برده است تا ضمن افزایش طول عمر دستگاه، عملکرد یخچال نیز با کمترین صدای ممکن باشد.

یخچال های ساید بای ساید سری FSR سامسونگ مثل یک دستیار هوشمند با ظاهری جذاب فضای آشپزخانه را بسیار زیبا جلوه می‌دهد و آرام و بی صدا تمام آن چیزی را که از یک یخچال فریزر خواسته‌اید برای شما مهیا می‌سازد.

حالا ما با استفاده از مواد تازه، مقوی و بیشتر در خانه ماندن سعی می‌کنیم تا جای ممکن در پیشگیری از بیماری‌های واگیردار، سلامتی خودمان و افراد جامعه کوشا باشیم و این‌ها را مدیون همین ظرفیت بالای یخچال برای نگهداری مواد بیشتر و تازه نگه‌داشتن آن هستیم. یخچال از وسیله‌های ارزشمندی در خانه است که در طول زندگی ممکن است در نهایت دو یا سه بار تغییر کند. این وسیله های عمری در سلامت و کیفیت عمر ما هم موثرند. یخچال های ساید بای ساید سری FSR سامسونگ از همراهان همیشگی خانواده شما هستند که هوشمندانه سلامتی شما را تضمین می‌کنند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. کاش قیمت اش رو هم میگفتین

  2. حالا واقعا دلیل اینهمه شباهت یخچال ها و تکنولوژی های سامسونگ و ال جی چی میتونه باشه؟!

    یخچال InstantView ال جی = یخچال Family hub سامسونگ !!

    تکنولوژی SmartThinQ ال جی = Smart Things سامسونگ ؟!!

  3. البته اونطور که شنیدم این یخچال ها کاملا داخل ایران ساخته میشن!