جاذبه های گردشگری رایگان

جاذبه های گردشگری رایگان در استانبول، آنتالیا، دبی، تایلند و هند

در این مطلب با جاذبه های گردشگری رایگان در شهرهای توریستی استانبول، آنتالیا، دبی و کشورهای تایلند و هند آشنا می‌شوید.

جاذبه های گردشگری رایگان در استانبول

پارک ییلدیز یکی از جذاب‌ترین پارک های استانبول است و خوشبختانه باید به شما بگوییم که شما می‌توانید به رایگان از آن بازدید کنید. اگر به دنبال یک تفریح رایگان در تور استانبول هستید، بد نیست که برای یک روز پیک نیکی در پارک ییلدیز برنامه ریزی کنید و یک ناهار خوشمزه را در تور استانبول در محوطه سبز این پارک میل کنید. یکی دیگر از جاذبه های گردشگری رایگان که اتفاقا از نظر تاریخی ارزش بسیار زیادی دارد، مسجدی به نام مسجد زیرک است. این مسجد از نظر بزرگی، دومین بنای مذهبی بیزانسی است که در استانبول وجود دارد و شما به رایگان می‌توانید از آن در تور استانبول بازدید داشته باشید. البته لازم به ذکر است که این بنا در ابتدا یک کلیسا بوده است و بعدها به مسجد تغییر کاربری داده است و تاریخچه بسیار جذابی دارد که دیدنش در تور استانبول حتما برایتان جالب خواهد بود. از همه این‌ها که بگذریم، بازار بزرگ استانبول محبوب ترین جاذبه گردشگری رایگان استانبول است و به همه شما عزیزان توصیه می‌شود که حتما در تور استانبول زمانی را به بازدید از این بازار زیبا و تاریخی اختصاص دهید.

جاذبه های گردشگری رایگان

جاذبه های گردشگری رایگان در آنتالیا

واقعیتی که وجود دارد، این است که سواحل آنتالیا محبوب‌ترین و پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری آنتالیا هستند و اکثر توریستانی که به آنتالیا سفر می‌کنند، به دنبال یک ساحل زیبا برای تفریح و وقت گذرانی هستند. اتفاقا باید به شما بگوییم که یک ساحل بسیار زیبا در آنتالیا وجود دارد که ورودی آن رایگان است و به عنوان یکی از جالب‌ترین جاذبه های گردشگری رایگان آنتالیا شناخته می‌شوند. این ساحل با نام ساحل کاپوتاس شناخته می‌شود و شما هم می‌توانید در تور ارزان آنتالیا از آن بازدید داشته باشید و به رایگان یک روز مفرح و شاد را در آن سپری کنید. اگر هم به دنبال جاذبه های گردشگری رایگان تاریخی در آنتالیا هستید، باید به شما مسجد ییولی مناره و دروازه هادریان را معرفی کنیم. چراکه شما می‌توانید در تور آنتالیا از این جاهای دیدنی آنتالیا به رایگان بازدید کنید.

جاذبه های گردشگری رایگان

جاذبه های گردشگری رایگان در دبی

به شما توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال تفریح رایگان در دبی هستید، حتما زمانی را به گشت و گذار در خیابان‌های منطقه السیف دبی اختصاص دهید. این منطقه در اطراف نهر دبی واقع شده است و چشم انداز بی نظیری به نهر دبی دارد و به همین دلیل هم قدم زدن در آن تجربه بسیار جالبی برای توریستان در تور ارزان دبی است. همچنین، در این منطقه از دبی فستیوال‌های متعددی برگزار می‌شود که شرکت در خیلی از آن‌ها رایگان است و با این حساب می‌توان گفت که منطقه السیف دبی یکی از جذاب‌ترین جاهای دیدنی رایگان دبی است. علاوه بر این، به شما توصیه می‌کنیم که حتما در تور ارزان دبی از موزه‌های رایگان دبی از جمله موزه سکه دبی و موزه قهوه دبی بازدید کنید و بدین شکل بدون پرداخت کوچک‌ترین هزینه ای، ساعاتی خوش و به یادماندنی را در تور دبی سپری کنید.

جاذبه های گردشگری رایگان

جاذبه های گردشگری رایگان در تایلند

اگر همراه با تور ارزان تایلند به بانکوک سفر کردید، یادتان باشد که حتما از پارک لومپینی که یکی از بزرگترین پارک های بانکوک و یکی از جالب‌ترین جاهای دیدنی رایگان تایلند است، دیدن کنید. همچنین یادتان باشد که به منطقه چینی‌ها در بانکوک (چاینا تاون بانکوک) سر بزنید و حتما ساعات کافی را به گشت و گذار در این منطقه جذاب و متفاوت در بانکوک اختصاص دهید. اگر هم اهل هنر هستید، به شما توصیه می‌کنیم که در تور تایلند از مرکز هنری و فرهنگی بانکوک دیدن کنید و بدین شکل یک تفریح رایگان و به یادماندنی را در تور تایلند تجربه کنید.

جاذبه های گردشگری رایگان

جاذبه های گردشگری رایگان در هند

معبد لوتوس در دهلی یکی از دیدنی‌ترین جاذبه های گردشگری رایگان هند است که شما حتما باید در تور ارزان هند از آن بازدید داشته باشید. این معبد ساختمان بسیار زیبایی دارد که در طراحی آن از گل لوتوس (نیلوفر آبی) الهام گرفته شده است. باغ های لودی دهلی نیز از جذاب‌ترین جاهای دیدنی رایگان هند هستند که بازدید از آن‌ها نیز به هر توریستی در تور هند توصیه می‌شود. به شما توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال سفر ارزان به هند هستید، حتما یک تور لحظه آخری هند برای خود رزرو کنید و حتما تفریحات رایگان در تور هند را هم امتحان کنید.

جاذبه های گردشگری رایگان

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. برامون از ایران بگو‌مارکووووووووو

  2. جاذبه ی گردشگری کشور خودمونو هنو ندیدم

  3. جاذبه های گردشگری ایران بگو بی خیال خارج