مدیران خودرو

مدیران خودرو باز هم رتبه اول پاسخگویی به شکایات مشتریان را کسب کرد

شرکت مدیران خودرو به عنوان نماینده خودروهای ام وی ام و چری در ایران،‌ برای پنجمین دوره متوالی رتبه نخست در حوزه پاسخگویی به شکایات مشتریان را کسب کرد.

بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران (ISQI) شرکت مدیران خودرو در نیمه دوم سال ۹۸ هم موفق به کسب رتبه برتر در میان سازندگان خودرو در حوزه پاسخگویی به شکایات مشتریان گردید. شایان ذکر است که این گزارش به صورت دوره های ۶ ماهه تنظیم می‌گردد که در ۶ ماهه دوم هر سال به صورت تجمیعی و سالیانه اعلام می‌شود.

توجه ویژه مدیران خودرو به رضایت مشتریان

نکته جالب در مورد شرکت مدیران خودرو این است که تا کنون هیچ شرکت خودروسازی برای ۵ دوره متوالی موفق به کسب این رتبه نشده است که خود حکایت از توجه ویژه این شرکت به بحث مشتریان و رضایت آنها دارد.

مدیران خودرو

این ارزیابی شامل تعداد شکایات واصله، میزان رضایت‌مندی مشتریان از فرایند رسیدگی به مشتریان و زمان رسیدگی به شکایات ارزیابی می‌گردد که شرکت مدیران خودرو توانسته است اقدامات لازم را مطابق با قانون حمایت از مصرف کننده و معیارهای وضع شده در آئین اجرائی سازمان بازرسی و استاندارد کشور انجام دهد و به صورت متوالی برای چندین دوره مقام برتر را از آن خود نماید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کاش میشد یه تحول توی ساخت ماشین های ایرانی به وجود بیاد