سفر به اعماق کهکشان ها با نرم افزار تلسکوپ مجازی Microsoft WorldWide Telescope + دانلود

آیا شما هم مثل من علاقمند به کشف اسرار کائنات ، مشاهده کهکشان ها ، کشت و گذار در کیهان و عجایب آن هستید اما امکانات لازم برای این کار ،نظیر یک تلسکوپ حرفه ای را در اختیار ندارید ؟ امروز در گجت نیوز می خواهیم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم تا به وسیله آن قدرتمند ترین و بزرگترین تلسکوپ های جهان را به کامپیوتر شخصی خود بیاورید.بله Microsoft WorldWide Telescope نام تلسکوپی مجازی است که امکاناتی شگفت انگیز را در اختیار شما قرار خواهد داد.

این نرم افزار که توسط بخش تحقیقاتی کمپانی مایکروسافت طراحی شده است، تحت تکنولوژی Web2 بوده و سیستم شما را به تلسکوپی مجازی تبدیل می نماید تا شاهد بهترین و زیباترین عکس ها از تلسکوپ های فضایی باشید. همچنین امکان استفاده از تلسکوپ های Spicer ، Chandra و Hubble را برای شما فراهم می سازد تا به تنهایی به سیر در کهکشان ها بپردازید.

ارائه اطلاعات لازم در تصاویر دریافتی، استفاده از تورهای راهنما ارائه شده توسط منجمان و محققان برجسته و … از دیگر قابلیت های این نرم افزار می باشد. توسط تورهای ارائه شده شما میتوانید به ۲ میلیون سال قبل بازگشته و به مشاهدﮤ خلقت در آن زمان بپردازید. همچنین با موتور قدرتمندی که در این نرم افزار وجود دارد می توانید آسمان را از زوایای دلخواه و مختلف تماشا نمایید.

برخی از قابلیت های نرم افزار Microsoft WorldWide Telescope  ۵٫۱٫۹٫۱ :

● دسترسی به صدها ترابایت اطلاعات راجع به آسمان، زمین و سیاره ها
● کنترلر جدید MIDI
● مدیریت گره ها، بررسی وضعیت، ارائه عملکرد پروژکتورها
● نمایش سایه زن جوی و نور
● نمایش سه بعدی تصاویر
● امکان چرخاندن و کج کردن تصاویر برای مشاهده بهتر
● قابلیت نمایش و ساخت و ویرایش تورهای راهنما
● سازگاری با سیستم عامل های Windows 8, 7, Vista, XP
و…

Microsoft.WorldWide.Telescope_aدانلود :

دانلود WorldWide Telescope 5.1 Gold ( قابل نصب بر روی ویندوز ۷ و ۸ )

دانلود WorldWide Telescope Legacy ( قابل نصب بر روی ویندوز XP و  Vista )

پیشنیاز ها :

 Microsoft .NET Framework 3.5

Microsoft .NET Framework 4.0

DirectX 11

مایکروسافت همچنین یک نسخه تحت وب از این نرم افزار را آماده کرده که با مراجعه به این صفحه قابل دسترسی است.در ادامه شما را به دیدن تصاویری زیبا از محیط این نرم افزار شگفت انگیز دعوت می کنیم.