افزایش درآمد های شرکت سازنده بازی کلش آف کلنز

نیاز به هیچ توضیحی نیست که بازی کلش اف کلنز این روز ها به یکی از محبوب ترین و همه گیر ترین بازی های جهان مبدل شده است و این داستان در میان کاربران کشور ما هم جاری است.حالا شرکت فنلاندی سازنده این بازی ، سوپر سل اعلام کرده که فروش و سود این شرکت در سال ۲۰۱۴ نسبت به سال گذشته به ترتیب سه و دو برابر شده است.

سوپرسل که بخش عمده آن را  سافت‌بنک (SoftBank) ژاپن در اختیار دارد، اعلام کرده که سود عملیاتی‌اش در سال ۲۰۱۴ به ۵۱۵ میلیون یورو (معادل ۵۶۴ میلیون دلار) رسیده که رشدی قابل‌توجه نسبت به ۲۴۳ میلیون یورو سال ۲۰۱۳ است. مجموع درآمدهای آن هم از ۵۱۹ میلیون یورو به ۱.۵۴۵ میلیارد یورو افزایش پیدا کرده است.

Clash-of-Clans-1

«ایلکا پانانن» (I. Paananen) مدیرعامل این شرکت در اطلاعیه ای دلیل این رشد درآمد را افزایش کاربران بازی‌های مشهور این شرکت اعلام کرده است. پانانن همچنین در مصاحبه با یکی از روزنامه‌های فنلاندی هدف اصلی این شرکت را تولید بازی‌هایی عنوان کرده که بتوان برای سال‌ها به بازی آن‌ها ادامه داد.

وی اظهار داشته تصمیم برای تولید یک بازی جدید و موفق بسیار دشوار است و این شرکت تنها در سال گذشته چهار بازی جدید را پس از تست‌های اولیه کنار گذاشت. سوپرسل تنها در بازی کلش آو کلنز متوقف نشده و بازی‌های مشهوری چون «هی دی» (Hay Day) و «بوم بیچ» (Boom Beach) را به دنیا معرفی کرده است.

شرکت سوپرسل در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد و اولین بازی خود را در سال ۲۰۱۱ به بازار معرفی کرد. سپس در سال ۲۰۱۳ شرکت ارتباطاتی سافت‌بنک ژاپن ۵۱ درصد آن را به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری کرد.موفق‌ترین بازی این شرکت یعنی کلش آو کلنز در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و به سرعت صدر جداول دانلود فروشگاه‌های آنلاین را در اختیار گرفت. بازی‌های سوپرسل رایگان هستند، اما درآمدهای آن از طریق سیستم فروش درون‌برنامه‌ای بدست می‌آید.

clash

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. با عرض سلام خسته نباشید لطفا ۳۵۰۰تا جم بدین خوب نامردیی ماهم یک انسان هستیم تنهال پنج هستم خوب یک کمکی کنید لطفا شما در حق حقوق مردم بازی میکنید این همه نت بخریم ولی شماهم کمک مردم کنید لطفا ……… وکاری کنید که دل مردم رو بدست بیاورید نه این که دلشونو بشکونید

  2. با عرض سلام خسته نباشید لطفا ۳۵۰۰تا جم بدین خوب نامردیی ماهم یک انسان هستیم تنهال پنج هستم خوب یک کمکی کنید لطفا شما در حق حقوق مردم بازی میکنید این همه نت بخریم ولی شماهم کمک مردم کنید لطفا ………

  3. مدیر محترم سایت : از شما خواهشمندم در صورت داشتن نسخه حک شده که جواب بدهد آن را به جی میل من بفرستید .

    Thanks a LOT اگه این کارو بکنید دوعاتوووووووووووووووووووووووووون کنم !!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  4. سلام
    عرفان عزیز سایت ….. مطاب رو میاد کپی میکنه میزاره رو سایت خودش اگه تونستی برو به پشتیبانی بگو مطالب رو با ذکر منبع کپی کنه که شما که زحمت میکشی زحمتت هدر نشه