تماشا کنید : تست خم شدن گلکسی اس ۶ و اس۶ اج توسط سامسونگ

چند روز پیش بود که شرکت SquareTrade با انجام آزمایش خم شدن گلکسی اس ۶ اج ، HTC One M9 و آیفون ۶ پلاس باز هم آتش خم شدن پرچم داران را شعله ور کرد.حالا سامسونگ در پاسخ به این آزمایش ، ویدیوی تست اختصاصی‌ خود از میزان مقاومت گوشی‌های گلکسی اس۶ و گلگسی اس۶ اج را منتشر کرده است.

سامسونگ در پاسخ به تست SquareTrade دو نکته را متذکر شده است. نخست اینکه در ویدیو حالت خاصی در نظر گرفته شده (فشار ۱۱۰ پوندفورس یا ۵۰ کیلوگرم نیرو) که در استفاده معمولی از یک گوشی هوشمند اتفاق نمی‌افتد. سامسونگ می‌گوید که در شرایط معمولی، فشار یک فرد بر روی گوشی هوشمند به ۶۶ پوندفورس یا ۳۰ کیلوگرم نیرو می‌رسد.

نتایج تست اختصاصی سامسونگ نشان می‌دهد که گلکسی اس۶ و گلکسی اس۶ اج تحت فشار ۷۹ پوندفورس یا ۳۲ کیلوگرم نیرو هم خم نمی‌شود. این میزان فشار برابر با شکاندن ۵ مداد به شکل همزمان است.

نکته دوم اینکه اگرچه در شرایط معمولی هر دو طرف گوشی متحمل فشاری یکسان خواهند بود، اما تست SquareTrade میزان مقاومت در پنل پشتی را نشان نمی‌دهد. برخی از گوشی‌های هوشمند دارای درجه‌ی مقاومت متفاوتی در پشت و جلوی خود هستند. SquareTrade تنها مقاومت گوشی را از صفحه نمایش جلو سنجیده که به اعتقاد سامسونگ ممکن است سبب گمراه شدن مشتریان در مورد مقاومت کل گوشی شود.

سامسونگ می‌گوید از SquareTrade خواسته که تست خود را بار دیگر تکرار کند و این بار مقاومت گوشی در جلو و پشت گوشی را ثبت و به اطلاع عموم برساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. چقدر الکی
    با کامپیوتر خم میکنه

    چقدر شما زود باورید

    هههههههه

  2. ماشالاه سامسونگ دوستان اپلی برن اون ایفون سیکس خم شدشون رو بردارن بندازن اشغال و بیان گلکسی اس سیکس بخرن

  3. حالا خم که شد دیگه نمیشه استفاده کرد