برندگان خوش شانس دو دستگاه خودروی BMW X1 در قرعه‌کشی جشنواره هدیه باران موبایل ال‌جی

دفتر مرکزی ال جی در ایران پنج شنبه گذشته در حضور جمعی از مدیران، ناظران و خبرنگاران قرعه کشی دو خودروی BMW مدل X1 را میان خریداران گوشی های ال جی در ایران برگذار نمود و برندگان خوش شانس این دو خوردو در این مراسم مشخص شدند. این در حالی بود که برای هریک از خریداران موبایل ال جی، بدون قرعه کشی جایزه ای درنظر گرفته شده بود .

از مدیران و مسئولین حاضر در این مراسم می توان به آقایان ام کی مدیر محصولات موبایل ال جی وهون جو جان قائم مقام مدیرعامل این شرکت نام برد. صادق صابری‌فرد و سعید صابری‌فرد و آرش ایزدخواه از شرکت مدیا پردازش، آقای صفارزاده، از روابط عمومی شرکت  گلدیران، آقایان وشکینی و طلایی از مسئولین موبایل ال‌جی در ایران و سرکار خانم کرمی به عنوان نماینده صدا و سیما نیز در این مراسم حضور داشتند . مراسمی که قرار بود نام دو نفر از بین ده هاهزار نفر خریداران موبایل ال جی بیرون بیاید تا  برنده های خوشبخت جایزه های اصلی، یعنی دو دستگاه خودرو “بی ام دبلیو” مشخص شوند.

قرعه کشی در فضایی شاد انجام گرفت و نفر اول خوش شانس، که قرعه به نام وی افتاد مهدی کریمی از شهر قزوین بودند که در مرحله اول نیز برنده یک عدد فلش مموری شده بود.او در روز بیست و سوم بهمن ماه گوشی G3 Beat خود را خریداری کرده بود . وقتی مجری مراسم با او  او تماس گرفت و خبر برنده شدن اولین جایزه بزرگ را به او داد ،آن سوی خط،  اول  ناباوری بود و بعد اشک شوق و سروصدای اطرافیان که با خوشحالی زایدالوصف ، همه شهر را خبر کردند .

برنده دوم جایزه بزرگ نیز،  محمد زارع از یزد، دانشجویی بود که در روز پنجم فروردین ماه  گوشی ال جی مدل Stylus G3 خود را خریداری کرده بود.او با لهجه یزدی بانمکش گفت که می خواسته حتما در قرعه کشی امسال باشد و بنابراین از برنده شدن خیلی تعجب نکرده است اگرچه از یزد تا تهران ، توی خطوط موبایل G3 Stylus  زارع  فقط صدای شادی می آمد .او  قبل از جایزه بزرگ،  یک عدد بولوتوث اسپیکر برده بود .

روابط عمومی شرکت ال جی، پس از پایان مراسم قرعه کشی، ضمن تبریک آغاز سال نو به همه مردم ایران، از برندگان خواست هرچه سریعتر برای تکمیل مدارک خود و در نهایت، دریافت جایزه های خود اقدام کنند.

قرعه کشی بزرگ امسال بین خریداران گوشی موبایل ال جی برگزار شد و این برنامه ، پس از موفقیت فوق العاده اش دراین دوره در سال جاری نیز در دستور کار شرکت ال جی قرار دارد .

منبع : lg

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*