تماشا کنید : این پهباد جیبی کوچک هر کسی را شیفته خود خواهد کرد

اگر به خاطر داشته باشید چند ماه پیش بود که شما را با SKEYE Nano Drone آشنا کردیم.یک پهباد چهار ملخه بسیار کوچک و دوست داشتنی.حالا با نمونه ای دیگر از گجت روبرو هستیم که به نظر می رسد یک نسخه کپی  با اندکی تغییرات از همان SKEYE Nano Drone باشد.این پهباد جیبی کوچه که نام هم بر اساس ظاهرش Wallet Drone ( پهباد کیفی که بهتر است همان جیبی صدایش کنیم ! ) انتخاب شده است کمپین خود را در Indiegogo جهت جذب سرمایه لازم برای تولید انبوه راه اندازی کرده است.

Wallet Drone را می‌توان به یک هلی‌کوپتر کوچک با چهار ملخ تشبیه کرد که آن قدر کوچک است که مثل یک کیف در جیب شما جا می شود.یک پهپاد شخصی که همیشه همراهتان است و در مواقع حساس ممکن است کارهای پیش‌پا افتاده و بیشتر نمایشی انجام دهد.بد نیست بدانید این گجت جالب ابعادی برابر با ۴ در ۴ سانتیمتر دارد!

WALLET-DRONE-2

کنترلر پهپاد جیبی شاید از خودش هم جالب‌تر باشد. ۴ باتری قلمی در آن جای می‌گیرد! قبل از تعجب کردن و پرسش این سوال که چرا ۴ باتری برای یک ریموت کنترل کم‌مصرف؟ دقت کنید که کنترلر در زمان بیکاری، به شارژ کردن پهپاد می‌پردازد. با شارژ شدن کامل پهپاد، می‌توان آن را تا ۱۵ دقیقه به پرواز درآورد و سرگرم شد و اگر باتری اضافی همراه داشته باشید، می‌توانید باز هم از پرواز کردن آن لذت ببرید و احتمالاً کودکان و نوجوانان را سرگرم کنید.

این پروژه برای شروع به ۲۴ هزار دلار سرمایه نیاز دارد و فعلاً ۱۲ دلار آن جمع‌آوری شده است. در ۴۱ روز باقیمانده هم احتمالاً باقی سرمایه جمع‌آوری خواهد شد.

اما نکته ای که در ابتدای مطلب هم به آن اشاره کردم ، شباهت Wallet Drone با SKEYE Nano Drone است که به نظر می رسد توسط یک سازنده طراحی و تولید شده باشد و تنها تغییرات موجود در کنترلر و البته نام گذاری آنها دیده می شود.ابعاد هر دو یکی است و البته هر دوی آنها ادعا کرده اند که کوچکترین پهباد های ۴ ملخه در دنیا هستند.

در ادامه بعد از مشاهده تصاویری از این گجت جالب ، نظر خود را در مورد این اسباب بازی کوچک بیان کنید.

منبع : Indiegogo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*