مدیر عامل سامسونگ تکذیب کرد : قرار نیست گلکسی نوت ۵ را تیرماه معرفی کنیم

دو روز پیش بود که شایعه شد سامسونگ گلکسی نوت ۵ را یک ماه زود تر و قبل از آیفون های جدید معرفی می کند.در آن خبر حتی گفته شده بوده سامسونگ نمونه اولیه گلکسی نوت ۵ را پشت در های بسته برای برخی از شرکای تجاری خود رونمایی کرده است.اما امروز مدیر عامل سامسونگ آقای جی کی شین تمام این شایعات را رد کرد و گفت قرار نیست Note 5 را در تیرماه امسال معرفی کنیم.

مدیر عامل سامسونگ همچنین خاطر نشان کرد که فروش گلکسی S6 بسیار خوب بوده و مرز فروش ۱۰میلیون دستگاه را رد کرده است. بر اساس گفته های شین، هیچ نمونه ای از نوت ۵ برای شرکا فرستاده نشده و سامسونگ معرفی محصولات خود را از تاریخ تعیین شده تغییر نخواهد داد. در نتیجه به نظر می‌رسد که سامسونگ از روند فروش محصولات خود در بازار راضی است و قصد تغییر استراتژی‌های خود را ندارد.

در پی انتشار خبر معرفی زودهنگام گلکسی نوت ۵ در اوایل تابستان امسال ، بسیاری اینگونه برداشت کردند که سامسونگ از ترس فروش آیفون های بعدی اپل ، زمان رونمایی از عضود جدید خانواده نوت خود را جلو انداخته تا قبل از آمدن آیفون های جدید نوت ۵ این شرکت جتایگاه خود را در بازار پیدا کرده باشد.

به هر حال اینگونه نبود و ظاهرا سامسونگ ترسی از اپل ندارد.شما چه فکر می کنید ؟

منبع : Gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. منم حرف ممد جون رو قبول دارم .این شرکتها با هم قرار دادها پنهانی دارن و با این جنگ های ظاهری فقط دارن بازار خودشون رو گرم میکنن تا من و شما متعصبانه هر کدوم محصول یک شرکت رو بخریم ..واقعا وقتی تو سایتها میبینم بعضی ها چه متعصبانه از اپل یا سامسونگ دفاع میکنن کلی میخندم ..بابا این شرکتها با هم همکاری نزدیک دارن انوقت مصرف کنندها میزنن تو سر و گوش همدیگه …الان کلی از وسایل گوشی اپل رو سامسونگ میسازه و برعکس .و تازه با هم هماهنگ هستن که یه شرکتی ناگهانی تکنولوژی روز رو تماما رو گوشیش نیاره .بلکه هر دفعه یه چیز رو رو گوشی بیاره .و همیشه برای فردا چیز جدید داشته باشن که رو کنن .تازه مثلا سامی میاد رو اس ۶ حافظه جانبی رو برمیداره تا تو نوت ۵ دو باره حافظه جانبی رو بذاره .همیشه باید گوشی ها یه چیزی کم داشته باشن تا شما مجبور بشی سال دیگه گوشی عوض کنی

  2. الان تو دست همه یا هواوی هست یا اچ تی سی سامسونگ و اپل کم پیدا میشه اپل رو که کلا بنداز دود فقط و فقط سامسونگ هیچ گوشی شرت میبندم رو اس ۶ نیومده اگه با امکانات بیشتر تا الان اومده بگید ببینم

  3. سلام، امروزه دست هرکس نگاه میکنیم یا htcداره و یا سامسونگ، در حالی که اپل هنوز باکلاس تره از دید مردم، اما اپل فقط با کلاس تره و مردم اغلب سامسونگ میخرن،s6از مرز۱۰ میلیون گذشته و این عالیه، نمیدونم پرچمدار اپل چقدر فروش داشته، اما کمتر از سامسونگه، البته به طور کلی موضوع ترس مارک از مارک دیگه رو منتفی میدونم، اینها قراردادها و تفاهم های پنهانی با هم دارن، چی شد که یدفعه اپل دست از شکایتش برداشت? چه توافقی صورت گرفت? و سوال های بسیار زیاد . . .