پیش نمایش مرورگر Internet Explorer 10 :بازده بی نظیر، ظاهر متفاوت

 

مایکروسافت همراه با انتشار نسخه پیشنمایش ویندوز 8 ، اینترنت اکسپلور 10 را نیز منتشر کرد. رابط کاربری IE 10 کاملا تغییر کرده است. پیش از این تولید کنندگان نرم افزار، امکان دسترسی و استفاده از آن را داشتند اما امروز کاربران عادی نیز می توانند با دانلود ویندوز 8، شانس استفاده از IE 10 را نیز پیدا کنند. ظاهر نسخه جدید مرورگر مایکروسافت با رابط کاربری Metro ویندوز 8 کاملا سازگار شده است.
در نسخه 10 اینترنت اکسپلور، کاربران می توانند مرور تمام صفحه را تجربه کنند. تمام دکمه و تب ها در IE 10 حذف شده اند و تنها زمانی که به آنها نیاز دارید به شکل زیبایی برروی صفحه، نمایش داده می شوند.
تغییر ظاهری خاصی در پیش نمایش 5 این مرورگر نسبت به نسخه مخصوص تولید کنندگان مشاهده نمی شود. اما مایکروسافت تغییرات بسیاری را در موتور این مرورگر اعمال کرده تا هر چه بیشتر با استانداردهای HTML5 سازگار شود و همچنین بازده آن نیز در نمایش صفحه های مختلف وب افزایش یابند.
در نسخه جدید، تعداد فریم های نمایش داده شده در انیمشن های HTML5 به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. به عنوان مثال انیمیشنی که در مرورگر Chrome با حدود 5 فریم در ثانیه نمایش داده می شود در IE 10 با 30 تا 40 فریم در ثانیه نمایش داده می شود! و این نشان از بازده بسیار خوب و پشتیبانی کم نظیر IE 10 از HTML5 است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*