آمازون و رونمایی از یک کتاب‌خوان الکترونیکی مخصوص کودکان

خوشمان بیایید یا نه ، درست یا غلط ، به هر حال اسباب بازی های کودکان امروز با کودکی زمان ما بسیار متفاوت است.نسل امروز علاقه زیادی به گجت های الکترونیکی نظیر تلفن همراه و تبلت دارندد و حتی با سن بسیار هم به خوبی با این ابزار ها کار می کنند.اما خب کودک هرچقدر هم که با تبلت خوب کار کند باز هم کودک است و ممکن است به آن آسیب فیزیکی وارد کند.از طرفی محتوی موجود بر روی تبلت های افراد بالغ به هیچ وجه برای کودکان مناسب نیست.به همین دلیل است که در سال های اخیر شاهد رونمایی و عرضه تبلت های مخصوص کودکان به بازار هستیم.حالا کمپانی آمازون یک کتاب خوان از خانواده کیندل خود را ویژه کودکان طراحی و با قیمت ۹۹ دلار به بازار عرضه کرده است.

Kindle-Bundle-For-Kids-1این کتاب‌خوان الکترونیکی با دو سال گارانتی و یک قاب محافظ عرضه می شود که می تواند این محصول را در برابر هرگونه ضربه احتمالی یا افتادن از دست کودک در امان نگه دارد.

علاوه بر این، ویژگی ها و امکاناتی برای کودکان در این کیندل در نظر گرفته شده است که کودک می تواند با استفاده فلش کارت های دیجیتالی، دامنه لغات خود را گسترش دهد. همچنین هیچ گونه برنامه اضافی همچون بازی، موزیک، ویدویو و مواردی از این قبیل که ممکن است باعث حواسپرتی کودکان شود در این دستگاه قرار داده نشده است.

گفتنی است علاقه مندان به این کیندل می توانند با مراجه به سایت آمازون اطلاعاتی تکمیلی در خصوص این محصول و نحوه خرید آن را مشاهده نمایند.

منبع : techcrunch

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*