ال جی نکسوس بعدی را با طراحی متفاوتی نسبت به G4 خواهد ساخت

بر اساس اخباری که قبلا منتشر شده است ، گوگل امسال به منظور جلب رضایت سلیقه های مختلف قصد دارد نکسوس جدید را در دو سایز مختلف تولید کند.نکسوس جدید در دو نسخه با نمایشگر های ۵.۷ و ۵.۲ اینچی تولید می شود که وظیفه تولید نسخه ۵.۷ اینچی را هواوی و تولید نسخه ۵.۲ اینچی را ال جی تولید خواهد کرد.امروز خبر رسیده که ال جی نکسوس بعدی را با طراحی متفاوتی نسبت به G4 خواهد ساخت.

وب سایت AndroidPit امروز در گزارشی به این موضوع پرداخته که نسخه ۵.۲ اینچی اسمارت فون گوگل نکسوس ۲۰۱۵ را که قرار است توسط ال جی تولید گردد از زبان طراحی جدیدی برخوردار بوده و هیچ شباهتی به پرچم دار امسال ال جی یعنی گوشی LG G4 نخواهد داشت.

nexus

بد نیست بدانید تا پیش از عرضه نکسوس ۶ توسط موتورولا، دستگاه های نکسوسی بر اساس پرچم دارهای اندرویدی طراحی می شدند؛ به عنوان مثال NexusOne با الهام از HTC Desire تولید گردید و هم چنین Galaxy Nexus مدل تغییر یافته ای از Galaxy S2، نکسوس ۴ بر اساس LG Optimus G و نکسوس ۵ نیز بر مبنای LG G2 ساخته شده بود. با این وجود فراموش نکنید نکسوس ۶ موتورولا که در اکتبر سال گذشته به بازار عرضه گردید، نمونه ای از شکستن عادت های گوگل بود زیرا که گوگل با عرضه نکسوس ۶ به این روند پایان داد و تلاش کرد در همکاری با موتورولا طراحی جدیدی برای دستگاه خود ارائه کند.

با این وجود اگر شایعات جدید صحت داشته باشند، برای دومین بار شاهد عرضه اسمارت فون های محبوب سری نکسوس با زبان طراحی جدید خواهیم بود.

منبع : PhoneArena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*